1. Ana Sayfa
  2. Dram
  3. Zihin Okuyucu – Anna (2013)

Zihin Okuyucu – Anna (2013)

Zihin Okuyucu – Anna (2013)
6.5
2013
İspanya, ABD, İngiltere, Fransa
1 Saat 39 Dakika
Jorge Dorado

psikolojik, gizem, gerilim üçlüsünü bir arada görmek, izlemek istiyorsanız o zaman Mindscape (Anna) bunun için çok ideal bir filmdir. Çok sağlam bir senaryosu ve çok başarılı şekilde kurgulanmış olan Mindscape (Anna) mantık hatasını gözle göremeyeceğiniz türde başarılı bir filmdir.

Mindscape (Anna) – Zihin Okuyucu Konusu

Bir dedektif düşünün bu dedektif insanların hafızalarına girebilme gibi bir olağanüstü yeteneğe sahiptir. Bu dedektifi canlandıran kişi de Mark Strong’dur. Bu dedektif Anna adında yemek yemeyen genç bir kızın kafasına girip düşüncelerini kontrol edip o kişinin sahip olduğu sorunları gün yüzüne çıkartacaktır. Bu süre zarfında değişik sırlar içeren bir görev beklenmektedir. Ne yazık ki Anna’nın sahip olduğu bu sorunun neyden kaynaklandığını, altında yatan sebepleri bir çözüme kavuşturmak düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Bu gizemli Anna karakterini Taissa Farmiga oynamaktadır.  2 popüler isimle bu kadar başarılı bir filmi izleyiciyle buluşturmak çok başarılı bir iş olmuştur.

Mindscape (Anna) – Zihin Okuyucu Oyuncu Kadrosu

İlk uzun metrajlı filmi Mindscape olan Jorge Dorado, daha önce de ikinci, üçüncü yardımcı yönetmen görevinde bulunarak çok fazla kısa film çekmiştir. İngiliz aktör Mark Strong başrol oyuncusudur. Bir diğer başrol oyuncusu ise Taissa Farmiga’dır. Bu ismi daha önce American Horror Story adlı dizinden oldukça tanınan bir isimdir. Bu iki başrolün muhteşem oyunculukları sayesinde film sizi ekrana kilitleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Baskın - The Raid (2011) başlıklı makalemizde 2011, Ananda George ve Baskın hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap