1. Ana Sayfa
  2. Aile
  3. Yunus Bernie – Bernie the Dolphin (2018)

Yunus Bernie – Bernie the Dolphin (2018)

Yunus Bernie – Bernie the Dolphin (2018)
5
2018
Kanada
1 Saat 28 Dakika
Kirk Harris

Toplum olarak film izlemeyi severiz. Genel kültür ve sosyal hayat bakımında çeşitli programlar yaparız. Birçok türde film vardır. Kimi aksiyon sever, kimi fantastik, kimi ise komedi filmleri sever. Film izlemeye karar verdiğiniz zaman farklı tarzları mutlaka deneyin. Sürükleyici ve etkileyici filmler, her zaman dikkat çeker.

Yunus Bernie Film Konusu

Tartışmasız hayvanları herkes sever. Özellikle denizlerde yaşan hayvanlar, insanlara çok sevimli gelir. Güzellikleri ve muhteşem görüntüleri insanları kendine çeker. Deniz canlılarının en dostane olanı nedir destek, herkes yunus der. Yunus Bernie filmin konusunda yer alan yunus balığı ile çekilmiş bir filmdir. Yunus Bernie filmi Kanada’da çekilmiştir. 2018 yılında vizyonlarsa olan bu film özellikle aileler tarafından sevilerek izlenmiştir. Hem macera, hem aksiyon dolu bir filmdir. Sansürsüz olarak bütün aile fertlerinin izleyebileceği tarzda bir filmdir. Konusu ise şu şekildedir. İki kardeş ailesinden ayrı düşmüş, yaralı ve çaresiz bir yunus balığı ile arkadaş olur. Yunus Bernieyi çok seven iki kardeş ona yardımcı olmak için inanılmaz maceralara atılırlar. İki kardeş yunuslar ve balıkların, yuvalarının yok edileceğini öğreniyorlar. Hem yunusların yaşam alanlarını, hem de sahili kurtarmak için birbirinden sürükleyici olayların içinde buluyorlar kendilerini. Macera üstüne macera yaşan iki kardeş, Yunus Bernie ‘yi kurtarmayı başarabilecekler mi? Yunus Bernie içinse bulunduğu bu kötü surumu atlatabilecek mi? İşte bütün macera bu şekilde başlıyor. Yunus Bernie ve iki kardeşin birbirinden heyecanlı maceralarının işlendiği bu film oldukça sürükleyici bir senaryoya sahiptir. Masmavi deniz ve bitmeyen maceranın olduğu bu diziyi, tüm aile ile severek izleyebilesiniz.

Yunus Bernie Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yunus Bernie filmi oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli oyuncular bulunuyor. Özellikle başrol oyuncuları olan çocuk oyuncular, sergiledikleri oyunculuk sayesinde çok beğeniliyor. Başrollerinde Kevin Sorbo ve Logan Allen adlı çocuk oyuncular oynuyor. Ayrıca Lola Sultan ve Stelio Savante adlı oyuncularda yer alıyor. Bu harika macera dolu filmin yönetmen koltuğunda ise, Kirk Harris oturmuştur. 1 saat 28 dakika süren bu filmi, heyecan içinde izleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Hollywood'da (2019) başlıklı makalemizde 2019, Bir Zamanlar Hollywood ve Bir Zamanlar Hollywood'da hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap