1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey
1
6.1
2020
ABD
1 Saat 49 Dakika
Cathy Yan

Yırtıcı kuşlar filminin konusu oldukça dikkat çekicidir. Filmde kullanılan teknikler ve film oyuncuları filmi  ilgi ve beklentilerin oldukça yüksek olmasına neden olmuştur.Yırtıcı kuşlar bir mafya babası tarafından kaçırılan genç kızı kurtarmak için uğraşan kimselerin hikayesini konu almaktadır. Harley Quinn, Gotham şehrinde suçlarla savaşmaya hazır Helena Bertinelli ve dövüş ustası olan Dinah Lorealile güçlerini birleştirerek ve kaçırılan kızı kurtarmaya çalışırlar. Harley Quini’yi ilk defa Joker’den sonra  izlemekteyiz. Bu ekibin girmiş olduğu mücadelenin muhatabı ise Black Mask adında bir kimsedir. Harley Quinn güçlerini birleştirdiği kimseler ile beraber Black Maskı yenebilecek mi? Yoksa Jokerin eksikliği belli olacak mı?

Filmin Oyuncuları

Aksiyon, suç, macera dalında oldukça başarılı bir film olan yırtıcı kuşların oyuncu kadrosu da oldukça başarılıdır.Filmin bazı oyuncuları;Margot Robbie, Winstead Jurnee, Perez Ewan, McKee Matthew, Williams Derek ve daha pek çok başarılı oyuncu filmde rol alıyor. Filmin yönetmeni Cathy Yan, senaristi ise Christina Hodson, Chuck Dixon, Jordon B.Gorfinkel GregLand’tir.

Film Hakkında

Yırtıcı kuşlar filmi için gişe beklentisi oldukça yüksektir. Film Şubat 2020 de vizyona girmiştir.. Filmin en önemli ayrıntısı ise Joker ile hep beraber izlediğimiz Harley Quinn’in burada Joker’den ayrı hareket etmesidir. Harley Quinn Gotham şehrinde bir köşede Joker ise başka bir köşede suç işlemeye devam ediyor. Film eleştirmenlerden tam not alırken izleyici kitlesinin yorumları da merak konusudur.

Bir önceki yazımız olan Orman - Jungle (2017) başlıklı makalemizde 2017, Daniel Radcliffe ve Greg McLean hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap