1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Venom: Zehirli Öfke (2018)

Venom: Zehirli Öfke (2018)

Venom: Zehirli Öfke (2018)
14
6.7
2018
Çin, ABD
1 Saat 52 Dakika
Ruben Fleischer

Örümcek adamdan tanıdığımız Venom geçtiğimiz günlerde sinemalarda yerini aldı. Başrolünde Tom Hardy’i gördüğümüz Venom aksiyonu bol gerilimi yüksek bir film olmuş. Tom Hardy olmasa film bu kadar iyi olmazdı sanırım. Uzayda hayatı araştıran ve genetik testler yapan Carlton Drake’in firması uzaya bir mekik gönderir işler ters gider ve gemi dünyaya düşer. İçinde bulunan farklı yaşam formlarından birisi hariç hepsi, Drake’in eline geçer ve test yapmaya başlar. Bu sırada şans eseri olarak simbiyot ve kahramanımız birleşir ve işler iyi gider. Bunu öğrenen Drake deney ürününü almak için işe koyulur ve aksiyon başlar.
Yazar Görüşü: Film hakkında yapılan saçma sapan eleştirileri yerinde bulmadım ve filmi sevdim. İlk dakikalarda bul artık şu Venom’u dediğim oldu ama ondan sonrası çok akıcı ve hareketli dakikalar , birbirini kovaladı açıkçası izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap