1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Uri: The Surgical Strike (2018)

Uri: The Surgical Strike (2018)

Uri: The Surgical Strike (2018)
2
8.2
2018
Hindistan
2 Saat 18 Dakika
Aditya Dhar

Film, terör saldırısına uğrayan bir grup askerin intikamını almak için gizli operasyon düzenleyen Hint Ordusu’nu konu alıyor. Hint Ordusu’nun amacı, askerlere saldırı düzenleyen terör örgütü üyelerinin kimliğini ortaya çıkarmaktır. 

Aksiyon Dolu Bir Hint Filmi

Hindistan’daki kamp yerinde saldırıya uğrayan askerlerin intikamını almak isteyen ordu, terör örgütünün kimliğini ortaya çıkarmak için bir gizli operasyon düzenler. Bu operasyon anını izlerken siz de merak dolu bir maceraya atılmış olacaksınız. Böylece sizi meraklandıracak bir Hint filmi izleyerek vaktinizi boşa harcamayacaksınız.

Kahramanlık duygularının ön planda olduğu film önerileri hoşunuza gidiyorsa Hint Ordusu’nun 19 askerinin intikamını almak için yaptığı kahramanlıkları izlemek de hoşunuza gidecektir. Bu zamana kadar aksiyon filmleri arasında Hint filmi de görmek istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden Uri: The Surgical Strike filmini izlemelisiniz. Şimdiden aksiyon dolu filmi izlerken iyi seyirler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Görünmez Adam - The Invisible Man (2020) başlıklı makalemizde 2020, Elisabeth Moss ve Filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 7 ay önce

    Ben izlerken keyif aldım.

  2. daha once izledigim halde tekrar tekrar izledigim guzel bir film. oneririm kesinlikle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir