1. Ana Sayfa
  2. Macera
  3. Umut Kırıntıları – Trash (2014)

Umut Kırıntıları – Trash (2014)

Umut Kırıntıları – Trash (2014)
2
7.2
2014
İngiltere, Brezilya, Almanya
1 Saat 54 Dakika

Son derece farklı konusu ile izleyicinin beğenisini kazanan film, İngiltere, Almanya ve Brezilya ortak yapımı ile 2014 yılında vizyona girdi. Gerilim, dram, macera ve polisiye film sevenler için son derece ideal filmlerden bir tanesi. Hayatını çöp toplayarak devam ettiren insanların başından geçenleri anlatan filmde, iki küçük çocuğun cüzdan bulması ile birlikte film başlıyor.

Sakin Geçen Hayatları Artık Eskisi Gibi Olmayacak

Zorluklar içerisinde çöplerin arasında hayatını sürdüren bu kişiler sakin ve herkesten uzak bir hayat sürdürmektedir. Fakat hayatlarını değiştirecek o cüzdan ta ki hayatlarına girene kadar. Çöpleri karıştırarak çöplerin içerisinden hayatını sürdürecek yiyecek ve çeşitli malzemeler arayan bu kişiler için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.

Çöpte Bulunan Gizemli Cüzdan

Rio da çöp toplayarak hayatlarını sakin bir şekilde sürdüren bu insanlar için Raphael ve 2 arkadaşının bulduğu cüzdan hayatlarının değişmesine neden olacak. Sadece çocukların değil bölgede yaşayan herkesin cüzdanın bulunması ile tedirgin bir hayat sürdürmeleri söz konusu olacak. Çöpten buldukları cüzdan içerisinde yer alanlar neydi ve neden bu cüzdanı almak için bir düzene polis ve bölgeyi basacak?

Gizemli Cüzdan İçerisinde Ne Var?

Gizemli cüzdan da neler olduğunu polisin cüzdanı bulana büyük ödül vermesi ile anlayan çocuklar cüzdanı polise götürmek yerine bu gizemi çözmeye çalışırlar. Öyle ki polis cüzdanı bulabilmek için çok detaylı aramalar ve baskınlar yapar. Hatta çöp yığınlarının içerisinde cüzdanın yanarak imha edilmesi için köyü ve çöpleri ateşe verirler.

Sanılandan daha değerli olan bu cüzdanda ne vardı da polisler bu cüzdanın peşine düşmüşlerdi. Sizde nefes nefese izleyeceğiniz çöp filmi ile keyifli vakit geçirmek isterseniz, sitemizden donma ve kasılma olmadan yüksek kaliteli şekilde filmi keyifle izleyebilirsiniz. Gabriel Weinstein, Rickson Tevez, Rooney Mara ve Martin Sheen gibi önemli oyuncular filmde rol alırken, yönetmen koltuğunda Christian Duurvoort, Stephen Daldry gibi iki önemli isim yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Robbery (2018) başlıklı makalemizde 2018, Art Hindle ve Corey Stanton hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap