1. Ana Sayfa
  2. Köşe Yazıları
  3. Türkiye’nin İlk Canlı Tv Sitesi!

Türkiye’nin İlk Canlı Tv Sitesi!

Türkiye’nin İlk Canlı Tv Sitesi!

Her evin olmazsa olmazı televizyon, gelişen teknolojiyle birlikte artık bilgisayar, telefon, tablet ve akıllı cihazlar aracılığıyla yer, konum farketmeksizin rahatlıkla takip edilebiliyor. Hatta yavaş yavaş televizyon kültürünün tükendiğini, yerini dijital platformda yer alan dizi ve programlara bıraktığını da rahatlıkla söyleyebiliriz. Buna rağmen hala televizyon kanallarının yayın akışı listelerinde izlemeye değer yapımlar bulunuyor. Bunlara örnek olarak Çukur, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın, Bir Aile Hikayesi gibi dizileri verebiliriz. Peki televizyonun olmadığı yerde kanalların canlı yayınlarını ücretsiz ve kesintisiz nasıl izleyebiliriz? Bu makalemizde Türkiye’nin ilk ve en büyük televizyon portalı olma özelliğini elinde bulunduran canlitv.com’dan bahsedeceğiz.

2005 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk online yayın platformu olan canlitv.com’da yerli, yabancı, ulusal ve yerel yüzlerce kanalın canlı yayınına tek tuşla ulaşabiliyor hatta kanalda yayınlanan dizi ve programlar hakkında haberlere saniyesinde ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcı dostu arayüzü ve can sıkıcı reklamlardan arındırılmış temasıyla ziyaretçilerin rahat bir televizyon izleme deneyimi yaşamasını sağlayan canlı tv sadece kanalların canlı yayınlarını değil, kanallarda yayınlanan yapımlar hakkında son gelişmelerden de ziyaretçilerinin haberdar olmasını sağlıyor.

Tecrübeli editöryal kadrosuyla sürekli güncellenen blog kısmından medya, dizi ve televizyon programları hakkında son dakika gelişmelerinden haberdar olurken, reytingler kategorisini ziyaret ederek takip ettiğiniz yapımların izlenme oranlarında da haberdar olabiliyorsunuz.

İzlemekte olduğunuz kanalın hemen altında, şuan kanalda hangi yapımın yayınlandığını ve gelecek saatlerde hangi yapımların yayınlanacağını öğrenebilir veya yayın akışları kategorisinde onlarca kanalın yayın akışı listesini anlık takip edebilirsiniz.

Sizde canlitv.com’u takip etmek, kesintisiz ve kaliteli canlı tv deneyimi yaşamak istiyorsanız ‘canlı tv izle‘ bağlantısına tıklayarak ilgili internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap