1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Doğruluk mu Cesaret mi? – Truth or Dare (2018)

Doğruluk mu Cesaret mi? – Truth or Dare (2018)

Doğruluk mu Cesaret mi? – Truth or Dare (2018)
5
5.2
2018
ABD
1 Saat 40 Dakika
Jeff Wadlow

Olivia ve arkadaşları sömestir tatili için anlaşamazlar. Olivia insanlık için bir şeyler yapmak ister. Ama arkadaşları son sömestir tatili olduğu için Olivia ‘yı ikna etmeye çalışırlar. Olivia’nın en yakın arkadaşı Markie yardım kuruluşuna Olivia’nın hasta olduğunu gelemeyeceğini söylemiştir. Arkadaşları Olivia ile pazarlık yaparlar ve tatil için ikna olur. Hep birlikte Meksika’ya giderler. Tatillerinin son günlerinde Olivia, Carter adında biri ile tanışır. Carter, Olivia ve arkadaşlarını eski bir kiliseye götürür.

Carter hep birlikte “Doğruluk mu Cesaret mi?” oyunu oynamayı teklif eder. İlk başta çocukça bir oyun gibi gelsede Carter birbirinizin sırlarınızı öğrenmek istemez misiniz? diyerek bunları gaza getirir. Ama Olivia ve arkadaşlarının bilmediği bir şey vardır. Oyun gerçektir ve sırası gelen oyundan kaçamaz. 2 kez doğruluk dedikten sonra cesaret demek zorundadırlar. Oyunun kuralına uymazsan öleceksindir. Bu gizem dolu filmi izlerken biraz da korkabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    İzlenebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir