1. Ana Sayfa
  2. Ajan - Casus
  3. Tiger Zinda Hai (2017)

Tiger Zinda Hai (2017)

Tiger Zinda Hai (2017)
3
5.9
2017
Hindistan
2 Saat 41 Dakika
Ali Abbas Zafar

Başrolerinde Salman Khan ve Katrina Kaif’nun yer aldığı aksiyon, gerilim ve macera dolu bir film izlemeye hazır mısınız? O zaman Tiger Zinda Hai adlı Bollywood yapımı bu film isteklerinizi karşılayacaktır. Filmimizin konusu casusluk ve kurtarma operasyonu üzerine geçmektedir. Hindistan’ın en önemli ajanlarından Tiger ve Pakistan’ın en önemli ajanlarından Zoya görevlerini bırakıp evlenmişlerdir. Avusturya dağlarında çocuklarıyla beraber mutlu bir hayat sürmektedirler.

Ama mutlulukları üzün sürmez. Irak’ta hastanede çalışan 25 tane Hintli hemşire rehin alınmıştır ve bunları sadece Tiger kurtarabilir. Hindistan özel servisi bu görev için Tiger’ı bulup onunla konuşurlar. Tiger ülkesi için bu görevi kabul eder ve özel bir ekiple Irak’a gider. Tiger’ın bilmediği bir şey vardır. O hastanede Hintli hemşireler dışında Pakistanlı hemşirelerde vardır ve Pakistan Hükümeti hemşireleri kurtarması için Zoya’yı görevlendirmiştir. Bir tarafta Pakistanlı Zoya ve ekibi, diğer tarafta Hindistanlı Tiger ve ekibi. Bu görevde zamanları kısıtlıdır. Çünkü CIA o bölgeyi kontrol altına almak için oradaki teröristlerle çatışma halindedir. İki ülkeye birer hafta süre vermişler ve o süre sonunda teröristlerin olduğu bölgede kimse sağ kalmayacaktır. Bu kısa zamanda Tiger ve Zoya ne yapacak? Hindistan ve Pakistan arasındaki anlaşmazlık bu anlaşmazlık devam ederken neler olacak?
Şimdiden herkese iyi seyirler…

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Hint filmlerinin sahneleri neden bu kadar abartılı :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir