1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Çin Seddi – The Great Wall (2016)

Çin Seddi – The Great Wall (2016)

Çin Seddi – The Great Wall (2016)
5
5.9
2016
ABD, Çin, Hong Kong, Avustralya, Kanada
1 Saat 43 Dakika
Yimou Zhang

Başrolerinde Matt Doman, Pedro Pascal ve Willem Defoe gibi önemli oyuncuların yer aldığı Çin Seddi, aksiyon, macera ve fantastik türde bir yapımdır. William ve Towar ekibiyle beraber Orta Asya’da kara altın aramak için yola çıkmıştır. Ekibiyle beraber saldırıya uğrayan bu ikili, haydutlardan kaçarken kendilerini büyük bir yapının önünde bulurlar. Burada farklı birliklerden oluşan düzenli bir ordu bulunmaktadır. William ve Towar’ın neden buraya geldiklerini anlayan komutanlar onları esir almıştır. Ama düzenli ordunun daha büyük bir derdi vardır.

Tao Tei adında canavarlar belirli zamanlarda saldırı yapmaktadırlar. Onlara Çin Seddi’nden geçit vermeyerek halkını korumaya çalışmaktadırlar. Bu saldırılara denk gelen William ve Towar canlarını korumak için bu savaşa katılmak zorunda kalırlar. İmparatorluğun askerleri bu iki arkadaşa güvenebilecek mi? William ve Towar kara altını bulabilecek mi? Tao Tei adlı canavarlar tüm dünyaya yayılacak mı? Bütün soruların cevaplarını öğrenmek isteyenlere şimdiden iyi seyirler…

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. güzel film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir