1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Hesaplaşma – The Accountant (2016)

Hesaplaşma – The Accountant (2016)

Hesaplaşma – The Accountant (2016)
3
7.3
2016
ABD
2 Saat 8 Dakika
Gavin O Connor

Başrollerinde Anna Kendrick, Ben Affleck, J.K. Simmons’un oynadığı Hesaplaşma gerilim türünde bir film gibi gözüksede, heyecan, aksiyon, dram ve polisiye türlerini de içermektedir. Oyuncumuz (Ben Affleck,) Christian Wolff otizmli bir matematik dehasıdır. Sayılarla arası o kadar iyidir ki mali müşavirlik ofisinde muhasebecilik yapmaktadır. Herkes onu muhasebeci olarak tanısa da, aslında gizlice büyük suç örgütlerinin işlerini yapmaktadır. Polis Departmanından Raymond King suç  örgütlerini incelerken Christian Wolff göze çarpar ve bunu araştırmaya karar verir.

İzlendiğini fark eden Christian yasal olarak Living Robotics şirketi ile iş yapmaya başlar. Şirket hesaplarındaki açıklarını bulmak için işe alınan Christian, defterleri araştırdıkça arkasında çok büyük işler olduğunu farkeder. Christian’ın araştırmasını engellemek için karşısına geçmişten gelen biri çıkar. Bakalım Christian bu kişiyle yüzleşince nasıl bir karar verecek? Peşindeki federallerden kurtulabilecek mi? Şimdiden herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap