1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Yakalandın – Tag (2018)

Yakalandın – Tag (2018)

Yakalandın – Tag (2018)
3
6.5
2018
ABD
1 Saat 40 Dakika
Jeff Tomsic

Merhaba sinema severler ,Yakalandın isimli komedi filmi Haziran ayında sinema severlerle buluştu. Filmin hikayesi çocukluklarından bu yana arkadaş olan dört kafadarın hikayesini anlatıyor. Çocukken oynadıkları oyun olan elim sende (Sanırım Türkçe’deki karşılığı bu ;) ) oyununu büyüdükleri halde hala oynamalarını konu alan bir film.Aslında bu oyun onların aralarındaki bağları kopartmalarını engellemiştir. Bu dört kafadardan olan Jerry, çocukluğundan bu yana hiç ebelenmemiştir. Diğer arkadaşları onu ebelemek için hırs yapmışlardır. Bu arada Jerry karakterini Hawk Eye olarak tanıdığımız Jeremy RENNER canlandırmaktadır.

Ekip her yıl Mayıs ayında olduğu gibi Jerry’i yakalamak için bir araya gelir. Ancak Jerry düğün arefesinde olduğu için daha önce koydukları kurallar gereği, düğünde onu ebelemek zor olacaktır. Oyunu abartan karakterler kılık değiştirmekte ustalaşmışlardır ve birbirlerine yapmadıklarını bırakmazlar. Aynı zamanda film gerçek hayattan alıntıdır. Bakalım arkadaşları Jerry’i ebeleyebilecek mi? Ben izlerken gülmekten elmacık kemiklerime ağrı girmedi ama yine de komik bir filmdi.
Herkese iyi seyirler sinema severler neşeniz bol olsun.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap