Spor

Spor filmleri izlemek oldukça keyif vericidir. İçeriği ve zenginliği sayesinde zamanın nasıl geçtiğini unutursunuz. Bunun için özel filmleri sizler için belirledik. Buda izlenmeyi daha eğlenceli bir hale getiriyor. Filmler genelde futbol maçları ile ilgili olarak karşınıza çıkar. Filmlerin incelemeleri de sitemizde yer alıyor. Aldıkları puandan izleyenlerin yorumlarına kadar her detaya ulaşabilirsiniz. Güncellenen sitemiz her filmi detaylı olarak size sunar.

Spor filmlerinin fragmanları sitemizde yer alıyor. Ayrıca daha iyi bir izleme yapabilmeniz için tüm filmlerin detayları sizlerle paylaşılıyor. Oyuncular hakkında da bilgiler edinebilirsiniz. Tüm bu hizmet içeriği size özel olarak sunulmakta ve her gün güncelleme ile yeni filmler sağlanmaktadır. Bundan dolayı tercih edebilirsiniz.

Sıkıysa Yakala – Catch Me If You Can (2002)
3
30 Nis, 2019 Biyografi, Dram, IMDb +7, Şiddetle Tavsiye, Spor 159

Sıkıysa Yakala – Catch Me If You Can (2002)

Dünya çapında aranan bir dolandırıcının gerçek yaşam öyküsünü anlatan filmin ana karakteri 15 yaşında mutlu bir genç olan Frank’tir. Frank, annesi ve babası ile yaşarken oldukça mutlu olan bir gençtir. Toplumun normal düzeyli bir ailesi gibi onlar da çok zengin...