1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Örümcek-Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming (2017)

Örümcek-Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming (2017)

Örümcek-Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming (2017)
4
7.4
2017
ABD
2 Saat 13 Dakika
Jon Watts

Merhaba film severler  sizlere bugün Marvel’in kaliteli yapımlarından biri olan Spider-Man: Homecoming – Örümcek-Adam: Eve Dönüş’ü önereceğim. Film Yenilmezler filmi ile bağdaşmış şekilde devam ediyor. Yenilmezler filminde yer alan Peter genç bir arkadaşımızdır. Gençliğin verdiği ateş ile deli dolu biridir. Yenilmezler filmde iyice gazı alan Peter suç ile savaşma konusunda bir şeyler yapmayı planlar. Daha liseye giden Peter yaşı gereği sorumlulukları da vardır. May halası ile yaşayan Peter’in bu durumundan halası haberdar değildir.

Demir adam Peter’a göz kulak olup ona yardımcı olmaktadır. Vulture şehirde  yeni bir suç oluşumudur. Bu durum Peter için kendini kanıtlama fırsatına dönüşecektir. Ama bu işe girerse en yakınları çok büyük tehlike içerisinde olacaktır. Bakalım Peter hem suçu engelleyip hem de kimseyi riske atmadan olayları çözebilecek mi? yoksa yardıma mı ihtiyaç duyacak, yoksa yakınlarından birilerine mi bir şey olacak. Fazla spoiler vermeden kafanız karıştırmadan filmi izleyin derim. Pişman olmayacaksınız diyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap