1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Spectral (2016)

Spectral (2016)

Spectral (2016)
2
6.3
2016
ABD, Macaristan
1 Saat 47 Dakika
Nic Mathieu

Amerikan yapımı, uzun metrajlı filmler içerisinde yer alan Spectral, oldukça başarılı yapımlardan biridir. Film, aksiyon dolu sahnelerle öne çıkmaktadır. Bilim kurgu öğelerine geniş yer verilmiştir. Başarılı bir oyuncu kadrosu ile dikkat çeken filmler arasındadır. James Badge Dale, Bruce Greenwood, Emily Mortimer öne çıkan isimler arasındadır. Filmi izlenmeye değer kılan faktörlerin başında, heyecan unsuru gelmektedir. Üç boyutlu yapılmış bu filmde, fantastik öğeler de sıkça kullanılmaktadır. Aksiyon yapımlardan hoşlananlar için, kaçırılmaması gereken filmlerden biridir.

Aksiyon Ve Bilim Kurgu Sevenler Ekran Başına

Spectral Filmi, aksiyon ve bilim kurgu öğelerini başarı ile işlemiştir. Özel harekat ekibinin başından geçen serüven dolu olaylar işlenmektedir. New York’u ele geçirmek isteyen bir takım gizemli güçler bulunmaktadır. Bu güçlerle başa çıkabilmek hayli zor ve tehlikelidir. New York başta olmak üzere, tüm dünya tehlike altındadır. Bu zorlu görevi başarabilecek bir ekibe ihtiyaç vardır. Bu işe uygun yetiştirilmiş gerekli teçhizata sahip harekat ekibi, görev başındadır. Herkesin güvenini kazanmış olan bu ekip, umutları boşa çıkaracak mıdır? Yoksa bu görevi başarı ile gerçekleştirebilecek midir? Bu soruların cevapları, filmin içerisinde yer almaktadır. Birbirinden heyecan dolu sahnelerle, izlenmeye değer yapımlardan biridir. Şehirde kıyasıya bir mücadele başlayacaktır.

Filmde Doğaüstü Öğelere Yer Verilmesi

Film başından sonuna kadar, doğaüstü olaylarla işlenmiştir. Esrarengiz ve çok tehlikeli bu güçler, dünyayı istila etmek istemektedir. Bu konuda yerel halk, çaresiz kalmıştır. Başarıları ile tanınan ve farklı meziyetleri olan kişilerden oluşmuş olan bir ekip, bu işle görevlendirilir. Karada ve havada kıyasıya mücadele yaşanacaktır. Her türlü kahramanlık, dünyayı kurtarmak için gösterilmektedir. Herkesin güvenini kazanmış olan bu harekat ekibi işinde başarılı olacak mıdır? Ölüm kalım savaşının ortasında kalan New York, kuruluşundan bu yana en büyük mücadelesini vermektedir.

Bilimkurgu Sevenler İçin Kaçırılmayacak Yapımlardan

Bilimkurgu sevenler için kaçırılmayacak yapımlar arasında olan Spectral, özellikle genç kesimi ekran başına çekmektedir. Aksiyon yapımlardan hoşlanan herkes için de önerilecek filmler arasındadır. Üç boyutlu yapımlar arasında, görsel efektlerin çok fazla kullanıldığı filmler içerisindedir. Heyecanla izlenecek, sürükleyici yapımlardan biridir.

 

Bir önceki yazımız olan Ninja Kaplumbağalar - Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) başlıklı makalemizde 2014, Jonathan Liebesman ve Megan Fox hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap