1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Gökdelen – Skyscraper (2018)

Gökdelen – Skyscraper (2018)

Gökdelen – Skyscraper (2018)
3
5.8
2018
ABD, Hong Kong
1 Saat 42 Dakika

Dwayne Johnson’ın Will Sawyer karakterini canlandırdığı Gökdelen filmi beyaz perdede yerini aldı. FBI için çalışan Will Sawyer bir operasyon sırasında bombanın patlamasıyla bacağını kaybeder ve bina güvenlik uzmanı olarak hayatına devam eder. Çin’de bulunan dünyanın en büyük gökdelenini kontrol etmek için Çin’e çağırılır. FBI’dan eski iş arkadaşı Ben, gökdelenin kontrolü için Will’e yardımcı olmuş ve ailesi ile birlikte gökdelende kalabilmesi için bir oda verilmiştir.

Çin medyasında büyük ilgi uyandıran gökdelen doğal olarak düşmanları da beraberinde getirmiştir. Will kontrollere devam ederken,  gökdelenin sahibi Zhao’nun binada bir şeyler sakladığını düşünen düşmanları gökdelene bir sabotaj düzenleyerek yakarlar. Gökdelenin yandığı sırada dışarıda olan Will, içerde bulunan ailesini kurtarmak için binaya girmeye çalışır.Hem düşmanlarla hemde bir bacağının olmamasıyla mücadele eden Will bakalım binaya girebilecek ailesini kurtarabilecek mi? Aksiyonu ve macerası bol bu filmi sıkılmadan izleyebilirsiniz. Bazı sahnelerde hatalar olması ve abartılı senaryosu bulunmasına rağmen film seyirciyi ekrana kilitliyor.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap