1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019)

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019)

Siyah Giyen Adamlar: Global Tehdit (2019)
1
5.6
2019
ABD, Çin
1 Saat 54 Dakika
F. Gary Gray

Dünyayı bekleyen bugüne kadar ki en büyük bir tehlikeyi Siyah Giyen Adamlar ekibi verecekleri mücadele ile atlatmaya çalışacaklar. Siyah Giyen Adamlar birçok tehlike ile mücadele etmiş ve bunları bertaraf etmiştir. Fakat gelen tehlike hiç de basit ve atlatılabilir gibi olmayacaktır. Bu güne kadar ki gelmiş geçmiş en büyük tehlike dünyayı sarsacak mı? Siyah Giyen Adamlar vermiş oldukları mücadele ile ve başardıkları işlerle ün kazanmıştır. Dünya üzerinde ki birçok devlet ve insanlar onlara güveniyorlar.

Dünyayı Kurtarmak İçin Ajan H Ve Acemi Ajan M Bir Araya Gelir

Dünyayı kurtarmak hiç de kolay olmayacak. Dünyayı bekleyen büyük tehlikenin başrolünde kötü niyetli insanlar yer alıyor. Yapılan çeşitli çalışmalar sonrasında istenildiği şekle ve cisme dönüşen varlık ile karşı karşıya kalan Siyah Giyen Adamlar bu tehlikenin altından kalkmak hiç de kolay olmayacaktır.  Dünya üzerindeki güvenliği sağlamayı amaç edinmiş olan Siyah Giyen tehlike ile karşı karşıya kaşlınca tecrübeli ajan H ve de acemi ajan M birlikte hareket etmeye karar verirler.

Takım Olgusunda Dünyayı El Ele Vererek Kurabilecekler Mi?

Birlikte hareket etmeye karar veren ikili öncelikle neler yapabilirler ve güçlerini nasıl bu tehdit karşısında daha etkin kullanacaklarını uzun – uzun çalışma yaparak ortaya dökerler. Dünyayı kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan iki ajan artık dünyaya kurtarmak için elinde gelen ne varsa yapacaktır. Bunu yaparken de izleyici için seyir keyfine doyum olmayacak muhteşem bir yapıt ortaya çıkacaktır.

Başrolde Önemli İsimler Yer Alıyor

Severek izleyeceğiniz filmin yönetmenliğini F. Gary Gray’in üstleniyor.  14 Haziran 2019 vizyon tarihli film vizyona girmeden birçok izleyici tarafından en çok merak edilen filmler arasın da girmeyi başardı. Men in Black International filmi başrollerinde ise önemli isimler yer alıyor. Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Kumail Nanjiani gibi isimlerin yer aldığı filmi siz de HD ses ve görüntü kalitesinde izlerken dünyayı bekleyen en büyük tehlikenin nasıl bertaraf edileceğini büyük bir merak ve heyecanla izleyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw (2019) başlıklı makalemizde 2019, David Leitch ve En İyi Filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap