1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi
  3. Shameless – Utanmaz (2011)

Shameless – Utanmaz (2011)

Shameless – Utanmaz  (2011)
2
8.7
Yabancı Dizi
2011
9 Sezon

John Wells ve Paul Abbott kaleme aldığı Shameless dizisi 2011 yılında izleyicileriyle buluşmuştur. HBO yapımı olan Shamles İngiltere de yaşayan kalabalık bir aileyi konu almaktadır. İlk bölümünden itibaren izleyenleri kendine bağlayan dizi, gerçekten senaryosuyla eşsiz trajikomik türünde izlerken hem güldürüp, hem düşündüren aynı zamanda da duygusallığı hissettiren profesyonel oyuncuları ile bir İngiliz dizisini izlenebilir haline getiriyor.
Dizide alkolik baba Frank 6 çocuğunu terk eden karısının olayı üstüne tüm aile yükünü sırtına alınacağına vurdum duymaz tavırları sayesinde tüm yük çocuklarının en büyük ablaları Fionaya kalıyor. Fiona bu dramatik hayatta boğuşurken ve aileyi bir arada tutmaya çalışırken işler bir türlü yoluna girmiyor. Diziyle beraber büyüyen aynı zamanda değişen oyuncular ve gelişen olaylar ile dramatik bir hayatı eğlenceli bir senaryo haline getiren Shamless ilk başladığı sezondan itibaren tüm övgüleri üstüne toplamayı başarmış ve başarılı olmuş diziler arasında yerini alıyor.
Yönetmenliğini Christopher Chulack’ın yaptığı toplamda 9 Sezon 37 bölümden oluşan Shamles dizisinde sürpriz konuk oyuncularının dışında William H. Macy,Emmy Rossum,Jeremy Allen White,Cameron Monaghan,Emma Kenney,Ethan Cutkosky,Shanola Hampton ve Steve Howey gibi oyuncular yer almaktadır. Yüksek IMDb puanı ile dikkat çeken ve büyük övgüler toplayan diziyi izlemenizi tavsiye ederiz. Gerçek bir başyapıt olarak sunulan Shamless kesin izlenmesi gereken diziler arasında yer almaktadır.Siz değerli kullanıcılarımıza iyi seyirler dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap