1. Ana Sayfa
  2. Macera
  3. Senin İçin Grace – Running for Grace (2018)

Senin İçin Grace – Running for Grace (2018)

Senin İçin Grace – Running for Grace (2018)
6.2
2018
ABD
1 Saat 50 Dakika

Amerika’da çekilen film ırkçılığı konu edinen filmlerden biridir. 1920 yıllarında geçen senaryoda Ryan Potter filmin başkahramanıdır. Ryan ailesi olmayan bir gençtir. Ancak buna rağmen yaşam dolu bir insandır. Yanlış bir kişiye aşık olması ise hayatını önemli çıkmazlara sokacaktır. Ryan için çok zorlu bir hayat da bundan sonra başlayacak ve yıllarca bu aşkın etkisinden kendini kurtaramayacaktır.

Senin İçin Grace Filmi

Dram ve romantizm kokan filmleri kim sevmez ki? Toplum olarak romantizm ve dram konulu film ve dizileri çok severiz. Bu tarz filmler izleyicilerini sürükleyerek, filmin içine çekiyor. Senin için Grace filmi, dram, romantizm ve macera dallarında çekilmiş harika bir filmdir. Konusu insanları içine çekerek adeta filmi yaşatıyor. Birçok kişi tarafından beğenilerek izlenen bu film, izleyicisini romantizmin içine çekiyor. Senin için Grace filmi izlemeniz gereken bir filmdir. Senin için Grace filmi 1 Temmuz 2018 yılında vizyonda girmiştir. Vizyonda oldukça başarı elde etmiştir. Film hatırı sayılıyor seyirci kitlesine ulaşmıştır. Amerika birleşik Devletlerinde çekilmiş bir filmdir.

Senin İçin Grace Filminin Konusu Nedir?

Senin İçin Grace Filmi Türkiye’de, çeşitli sinemalarda Türkçe dublajda vizyona girmiştir. Film 1920 li yıllarda Hawaii de geçmekte olan bir aşk filmini anlatıyor. Irk ayrımının ve sınıf ayrımının son derece belirgin olarak yapıldığı yıllarda geçmektedir. Ryan Potter karakteri filmin başrolüdür. Hawaii de küçük bir kasabada doktor olan Matt Dillon yetim olan bir çocuğu yanına alır bu çocuk Ryan Potterdir. Filmde oldukça hızlı koşan bir gençtir. Hızlı koşma yeteneği hastalara yardım etmek üzerinde kullanıyor. Hızlı koşarak hastalara ilaç yetiştiriyor. İlaçları taşırken kahve tarlasının sahibi olan Olivia Ritche adında kıza sırılsıklam aşık olur. Yıllarca sürecek olan yasak bir aşkın ilk tohumları o anda atılır. Ve tüm hikâye o andan itibaren başlar. Romantizm ve dramı iliklerimize kadar yaşayacağınız bu filmin, etkisinden çıkamayacaksınız. Seçkin oyuncu kadrosu, harika konusu ve eşsiz, büyüleyici bir aşk hikâyesi ile bu film izlenmeye değer. Sizi adeta peşinden sürükleyecek bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Hollywood'da (2019) başlıklı makalemizde 2019, Bir Zamanlar Hollywood ve Bir Zamanlar Hollywood'da hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap