1. Ana Sayfa
  2. Aile
  3. Çelik Yumruklar – Real Steel (2011)

Çelik Yumruklar – Real Steel (2011)

Çelik Yumruklar – Real Steel (2011)
7
7.1
2011
ABD, Hindistan
2 Saat 7 Dakika
Shawn Levy

Merhaba sinema severler sizlere izlerken hem mutlu edecek hemde hüzünlendirecek bir film önerisi ile karşınızdayım. Filmimizin konusuna gelecek olursak. Boks sporu günümüzde oldukça meşhurdur. Bir de bunu gelecekte robotların boks yaptığını düşünürsek daha mükemmel olmaz mı? Bu filmde tam bunu anlatıyor. Charlie robotlardan önceden boksorlük yapan şimdilerde ise hurda robotları toplayıp bunları tamir edip orta çaplı boks müsabakalarına katılmaya çalışan bir tamircidir. Katıldığı müsabakalarda hüsrana uğrayan Charlie için işler hiç düzeninde gitmez. Sıfırı tüketen Charlie bu olayların üstüne eski karısının öldüğü haberini alır. Eski karısından Max adında bir oğlu vardır. Charlie ve Max’in ortak noktası ise robotları çok sevmeleridir.

Bu ikili robot dünyasının en iyi robotu ile karşılaşmak için boksör bir robot yaparlar. Aralarında Bu duygusal bağ zaman geçtikçe daha da güçlenir. Bu zorlu yolda bakalım ikisini ne gibi zorluklar bekliyor olacak şimdiden iyi seyirler. 2011 yapımı bu film zamanının kalite filmleri arasında yer almayı başarmıştır. Filmde hem aksiyonu hemde duygusal sahneyi bir arada çok kez yaşayabilirsiniz. Film ile ilgili görselleri alt tarafta bulabilirsiniz.
NOT: Sizlerde filmkolik biri misiniz? O zaman hemen sitemize üye ol kendi profilde kendi dilinde izlediğin filmleri başkalarına öner. Online film arşivini oluşturmaya hazır mısın?

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Eski ama güzel film

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir