1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Rampage: Büyük Yıkım (2018)

Rampage: Büyük Yıkım (2018)

Rampage: Büyük Yıkım (2018)
4
6.1
2018
ABD
1 Saat 47 Dakika
Brad Peyton

13 Nisan 2018’de beyaz perdede gösterime giren Büyük Yıkım seyircisiyle buluştu. Başrolde Dwayne Johnson, Davis Okeye karakterini canlandırıyor. Hayvanları koruma altına alan bir kurumda çalışan Davis’in barınağına, uzaydan gelen bir cisim düşer.Bu cisim bir şirketin hayvanlar üzerinde genetik deneyler yaparken, deneyin bir aksilikle karşılaşması sonucu dünyanın belli yerlerine dağılmasıyla filmin konusu başlıyor. Uzaydan düşen cisimlerden sadece bir tanesi olan kapsül Davis’in çalıştığı barınağa denk gelir. Burada yaşayan albino bir goril olan George, bu kimyasaldan etkilenir.

Davis işe geldiğinde George’un inanılmaz bir şekilde büyüdüğünü görür. Dr. Kate Caldwell olayları haberlerden görerek barınağa yardımcı olmak için gelir.Aynı zamanda genetik kimyasalın barınağa düştüğünü öğrenen şirket paralı askerler göndererek hayvanları öldürmeye çalışacaktır. Tedavi üzerinde çalışmalara başlayan kahramanlarımız bakalım başarılı olabilecekler mi? Bilim kurgu ve aksiyon severlerin izlemesini tavsiye ederim. Herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    IMDB puanına kafayı takmazsanız gayet güzel vakit geçirebileceğiniz başarılı bir yapım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir