1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Project Power (2020)

Project Power (2020)

Project Power (2020)
2
6
2020
ABD
1 Saat 51 Dakika

İlk gösterim tarihi 14 Ağustos 2020 olan film izleyici üzerinde merak uyandırmıştır. Project power filmi Amerikan süper kahraman filmi olarak vizyona girmiş ve usta oyuncu kadrosuyla tüm ilgileri üzerine toplamıştır. Süre olarak 1 saat 51 dakika süren film sürükleyici maceraları bir arada barındırarak izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmıştır.

Filmin Konusu

Filmin konusu olarak tüm izleyiciler merak içerisindeyken ilk fragman yayınlandıktan sonra biraz da olsa birtakım meraklar giderilmiştir. Fragmandan da anlaşılacağı gibi ortada bulunan bir hap var ve bu hapın içilmeden etkileri bilinmiyor. Kiminde farklı etkiler yaratarak bir süper kahramana dönüşmesini sağlarken kiminde bambaşka bir etki yaratarak görünmez olmasını sağlıyor. Film boyunca ne olacağını merak ederek geçirilen Proje gücü ile heyecanı doruklarda yaşayacaksınız.

Oyuncular

Oyuncu kadrosunda başarılı isimler arasında JamieFoxx, Joseph Gordon- Levitt gibi usta oyuncularda yer almışlardır. Arielschulman ve Henry Joost tarafından yönetilen film gişeleri alt üst eden bir başarıya ev sahipliği yapmıştır. Project Power filmini hazırlayan kişiler EricNewman ve BraynUnkeless iken yazar kadrosunda Matsoon Tomlin yer almıştır. Oldukça başarılı kişiler tarafından yazılan ve yönetilen filmi izleyicilerine unutulmaz dakikalar yaşatmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Prestij - The Prestige (2006) başlıklı makalemizde 2006, Christian Bale ve Christopher Nolan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap