1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Sonsuzluk Projesi – Project Almanac (2015)

Sonsuzluk Projesi – Project Almanac (2015)

Sonsuzluk Projesi – Project Almanac (2015)
6
6.4
2015
ABD
1 Saat 46 Dakika
Dean Israelite

Merhabalar sinema severler güzel bir gençlik filmi ile karşınızdayım. Film gerçekten akıcı ve izlerken eğleneceğiniz bir film diyebilirim. Filmimizin konusu: David adında bir genç arkadaşları ile çatıda bulduğu eski bir video kamerasında küçükken kutladığı doğum günü videosunu bulurlar ve izlemeye başlarlar. İzlerken bir gariplik fark eder. Videoda kendisinin gelecekten bir yansımasını görür. Bu olayın peşini bırakmazlar ve araştırmaya geçerler. Babasının bodrum katında gizli bir bölmede çizim taslakları bulurlar. Bu taslaklar bir zaman makinesi taslağıdır.

Bu planları bir araya getirmeyi başaran gençler artık bir zaman makinesi üretmişlerdir. İlk başta sınavları geçmek konserleri tekrar tekrar yaşamak için kullanırlar ama Almanac makinesi zamanda sapmalara yol açacaktır. İşler karışık bir hâl alacaktır. İzleken merak uyandırın bu filmi bu hafta sonu film serinize alabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap