1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Pişmanlık – No Tears For The Dead (2014)

Pişmanlık – No Tears For The Dead (2014)

Pişmanlık – No Tears For The Dead (2014)
2
6.8
2014
1 Saat 56 Dakika

Merhabalar film seveler kaliteli film önerileri için sayfamızı takip etmeye devam ediniz. İşte sizlere güzel bir film önerisi.
Aksiyon filmi olan No Tears for the Dead; bir Kore filmidir. Aksiyonla beraber daha çok dram yüklüdür. Filmin geçtiği yer Güney Kore’dir. Toplamda 116 dakika süren filmin yönetmenliğini Jeong-beom Lee yapmaktadır ve aynı zamanda filmin senaristidir. Keyifle ve merakla izleyeceğiniz bu güzel filmin oyuncu kadrosunda Kore sinemasının önemli isimleri vardır.

Pişmanlık – No Tears For The Dead Filminde Olaylar

Annesi tarafından terk edilen Gon’u canlandıran Dong-gun Jang; Amerika’ya göç ettikten kısa süre sonrasında kötü bir mafya tarafından çok acımasız bir şekilde yetiştirilmektedir. Zaman içerisinde çok profesyonel bir kiralık katil olmuştur. Aslında yapı olarak naif, duygusal, insani yönlerini unutmayan bir insandır bu yüzden içinde o suçluluk duygusunu her zaman barındırmaktadır.

Ne yazık ki bir gün patronu tarafından genç kızın annesini öldürmesi için bir emir gelmiştir. Bir yanda ona verilen bu çirkin görev diğer bir yanda içinde ki o vicdan duygusu arasında sürekli gel gitler yaşamaktadır. Ancak kötü bir sonuçtur ki Gon bu işi yerine getirip son derece pişmanlık çekmeye başlamaktadır. Hâlbuki zaman içerisinde kıza karşı duygusal bir şeyler hissetmeye başlamıştır. Ancak o kızı istemeye istemeye de olsa öldürmüştür. Pişmanlık duygusuyla başa çıkamayan Gon bu işi bırakma karar alıp ortadan yok olmak ister ancak bu görevi ona verenler ne yazık ki peşine bırakmazlar ve onu rahat bırakmayacak şekilde onunla uğraşırlar. Daha sonrasında Gon kocasını ve çocuğunu kaybetmiş olan bir anneyi korumaya başlayarak bambaşka bir görevle hayatına devam eder. Mafyanın acımasız dünyasından uzaklaşmaya çalışan bu genç adam hayatını farklı yönde yaşamak isteyecektir.

No Tears For The Dead – Pişmanlık Oyuncuları 

Yönetmenliğini Jeong-beom Lee’nin yaptığı filmin oyuncuları Jang Dong-gun, Kim Min-hee, Brian Tee, Kim Hee-won, Jun Kim’dir. Birçok filmde de gördüğünüz bu başarılı oyuncular Pişmanlık filmi ekibinde profesyonelliklerini çok güzel bir şekilde yansıtmışlardır.

Yorum Yap

Yorum Yap