1. Ana Sayfa
  2. Animasyon
  3. Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 (2019)

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 (2019)

Oyuncak Hikayesi 4 – Toy Story 4 (2019)
3
7.8
2019
ABD
1 Saat 29 Dakika
Josh Cooley

Bir animasyon filmi olan Oyuncak Hikâyesi 4 filminde başkahraman olarak Woody karakteri seyircilerin karşısına çıkıyor. Film, Oyuncak Hikâyesi serisinin 4. filmidir. Woody dünyada kendinden emin bir şekilde yaşar. Woody için önemli olan tek şey arkadaşları olan Andy ve Bonnie’dir. Boonnie bir gün odasına Forky adında yeni bir oyuncak getirir.

Bir geri dönüşüm projesi sayesinde yapılmış olan yeni oyuncak Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmeyen bir karakter olarak filmde yer alır. Forky, kullan at şeklinde tasarlanmış olan geri dönüşümlü bir kaşıktan yapılma oyuncak olsa da o, her nasıl oluyorsa bir şekilde oyuncak olmadığına kendisini ikna etmiştir. Forky’nin aslında onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi vardır. Forky, kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmez.

Dünyadaki Amacı Keşfetmeye Çalışan Oyuncak

Dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlar. Dünyayı keşfetmeyi ve yaşam amacını bulmak için Woody ve çetesi ile beraber dünyayı keşfetmeye çıkar. Oyuncak Hikâyesi serisi severleri tarafından bilinen Woody ve çetesine Forky adındaki bu yeni oyuncak da katılır. Serinin 4. Filmi olan bu filmde, Woody ve çetesi dünyayı keşfetmeye çıkarlar.

Yeni oyuncağın da katılımı ile eski ve yeni arkadaşlar hep birlikte yolculuk yaparlar. Sonrasında Woody ile macera dolu bir yolculuğa hep beraber çıkarlar. Bu yolculukta her birlikte dünyayı keşfederler. Dünyanın sandığı kadar küçük olmadığını hep birlikte öğrenirler.

Bir önceki yazımız olan Aladdin (2019) başlıklı makalemizde Aladdin, Aladdin 2019 ve film hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap