1. Ana Sayfa
  2. IMDb +7
  3. Oyunbozan Ralph 2 İnternet – Wreck It Ralph 2 (2018)

Oyunbozan Ralph 2 İnternet – Wreck It Ralph 2 (2018)

Oyunbozan Ralph 2 İnternet – Wreck It Ralph 2 (2018)
1
7
2018
ABD
1 Saat 52 Dakika

2018 yılında gösterime giren film, film listelerinde yabancı filmler kategorisinde bulunmaktadır. Tür olarak animasyon filmleri arasında yer almaktadır ve duygusal bir yapısı vardır. Türkçe dublaj ve Türkçe alt yazı seçeneklerine sahiptir. Walt Disney Animation Studios tarafından yapılan ve üretilen 2012 yılı yapımlı harika bir Amerikan animasyon filmidir..

Kötü Adam Ralph Değişen Kararı

Ralph, bir atari oyunu olan Fix it Felix adlı oyunun içinde binaları yıkan kötü adam rolündedir. Ralph, yıllardır aynı şeyleri ve aynı işi yapmaktan çok sıkılmıştır. Bir de atari oyununun en iyi adamı olan tamirci Felix’ ten daha az sevilmesi, onun gölgesinde kalmaktan ve bunun gibi birçok konudan çok sıkılmıştır Ralph. Çünkü Felix, hem çok seviliyor, hem de bütün ilgiyi ve güzel sözleri kendine toplamayı başarıyordur. Felix, elindeki sihirli bir çekiç ile Ralph’ in yıktığı binaları tamir eden ve oyunun en iyi kahramanıdır. Ralph, artık Felix gibi iyi bir oyun kahramanı olmak istediğine karar verir. Bu sebeple diğer atari oyunlarına gidip gelmeye başlar. Fakat bir gün oyundan diğer bir oyuna atlarken bir kazaya sebep olur ve bu kaza sonucu sugar rush oyununu tehlike, gizem ve korku dolu anlar içinde bırakan, oyunun düşmanının kurtulmasına fırsat vermiş olur.

Kaçmasına sebep olduğu düşmanın da yerine geçse yine kötülükler ile dolu olacağı için kararsız kalır. Acaba ne zaman bir atari oyunun en iyi kahramanı olabileceğini düşünür duru ve aklından bu konuyu hiç çıkaramaz. Bakalım Ralph, istediği gibi iyi bir kahraman olabilecek mi? Gerçek olamayan dünyada, hatta bir atari oyununda gerçekleşen olaylar gerçek olan duyguları eğitici ve eğlenceli bir dil ile seyirciye yansıtıyor Oyunbozan Ralph.

Bir önceki yazımız olan Yarından Sonra – The Day After Tomorrow (2004) başlıklı makalemizde 2004, Afet ve Dennis Quaid hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap