1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Oblivion (2013)

Oblivion (2013)

Oblivion (2013)
1
7
2013
ABD
2 Saat 4 Dakika
Joseph Kosinski

Yağmacılar tarafından Ay’ın parçalaması üzerine Dünya’da nükleer silahlar kullanılmış ve Dünya’da yaşamın kalmadığı düşünülmektedir. Dünya nükleer kirlilik yüzünden yaşanmaz bir hal almıştır. Victoria ve jack birlikte Dünya’da kurulan kontrol kulesinde görev yapmaktadır. Jack Dünya’da yaşam olup olmadığını araştırmak ve su kulelerini korumakla görevlidirler. Su kuleleri denizdeki suyu emerek enerjiye dönüştürmektedir. Yağmacılar bu kulelere zarar vermekte ve bunların suyu emmesini engellemeye çalışmaktadır.

Victoria, Sally adında Tet adlı geçici görev istasyonundaki kontrol subayından emir almaktadır. Jack 2 hafta sonra görev sürelerinin bitip Titan aldı gezegene gitmeyi düşünmektedir. Ama bilmediği gerçekler vardır. Jack çok farklı şeyler öğrenecektir ve bunları bulduğu ipuçları tarafından çözümlemeye çalışacaktır. Gizem dolu bu filmi kaçırmamanızı tavsiye ederim. İyi seyirler

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap