1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)
1
5.8
2014
ABD
1 Saat 41 Dakika

Amerikan yapımı film 2014yılında vizyona girmiş olup, 1 saat 40 dakika sürmektedir. Jonathan Liebesman yönetmenliğini üstlendiği film, aksiyon ve macera sevenler için son derece ideal filmlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Megan Fox, Will Arnett, William Fichtner gibi önemli oyuncuların yer aldığı filmi siz de yüksek kalitede izleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle 1990 lı yılların en çok sevilen çizgi filminden esinlenerek çekilen film, görüntü ve ses kalitesi ile dikkat çekiyor.

New York Şehri Tehlike Altındadır

New York şehrini korumak için özel olarak yetiştirilen dört Ninja kaplumbağa üst düzey dövüş teknikleri biliyor. Shredder ve başında olduğu Foot Clan örgütü New York şehrini tehdit etmektedir. Emniyetten siyasete kadar her türlü resmi birimi ele geçiren bu örgüt şehirde hiçbir huzur bırakmaz. Şehir artık eski huzuru ve sakinliğinden uzak tehlikeli bir şehir haline gelmeye başlamıştır. Şehri istedikleri gibi yönetmeye kararlı olan bu gruba birinin dur demesi gerekiyor.

Dört Savaşçı Şehri Kurtarmaya Hazırdır

Usta Splinter’ın uzun yıllardır dört ninja kaplumbağa üst düzey dövüş teknikleri öğreterek eğittiği Leonarda, Raphael, Michelangelo ve Donatello şehrin kurtarıcısı olacaktır. Shredder ile savaşmak için eğitilen dört Ninja bunu başarmaya çalışırken kesinlikle vatandaşlar tarafından görülmemeleri gerekiyor. Şiddetlenen suç olaylarının ortadan kalkması için dört genç savaşçı, kimliklerini açık etmek pahasına yüzeye çıkarak savaşmak zorunda kalırlar.

Yakalanmadan Ve Görünmeden Şehri Kötülerden Temizleyebilecekler Mi?

April O’Neil Kanal 6 ‘nın haber muhabiridir ve dört Ninja kaplumbağa yakalamak için araştırma yaparak onları kayıt etmeye çalışır. Yüksek görüntü kalitesi ve ses kalitesinin yanı sıra dikkat çeken dövüş sahneleri ile siz de severek ve keyifli bir film akşamı yapmak isterseniz, Amerikan yapımı Teenage Mutant Ninja Turtles izleyerek bu keyfi evinize taşıyabilirsiniz. Donma ve görüntü kalitesinden düşüklük olmadan izleyebileceğiniz film aksiyon ve fantastik film sevenler için ideal seçimlerden bir tanesi olarak öne çıkıyor. Dört Ninja kaplumbağanın eğitilmesi ve şehri tehdit edenlerle savaşmasını sizde nefesinizi tutarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Cloverfield Paradoksu (2018) başlıklı makalemizde 2018, Beyin Fırtınası ve Bilim hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap