1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (2016)

Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (2016)

Ninja Kaplumbağalar Gölgelerin İçinden (2016)
1
6
2016
ABD, Hong Kong, Çin, Kanada, Danimarka, Almanya, İngiltere
1 Saat 52 Dakika
Dave Green

Çizgi filmden esinlenerek beyaz perdeye uyarlanan film, ilk serisi çok sevildi. İlk olarak 2014 yılında vizyona giren filmin ikinci serisi ise 2016 yılının haziran ayında vizyona girdi. 1 saat 53 dakika süren filmin serisinin en çok sevilen filmleri arasında yer almayı başardı. Siz de seriyi izleyerek bu filmi tercih ettiğinizde mükemmel ve keyifli vakit geçirerek Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows keyfini sevdiklerinizle birlikte paylaşabilirsiniz.

Şehrin Huzurunu Tekrar Geri Getirmek Kolay Olmayacak

Shredder’ın şehri ele geçirmek için yapmış olduğu tüm planlarını alt eden kaplumbağalar şehrin kahramanı konumuna gelmiştir. Kimliklerini ve kendilerini gizleyerek bunu yapmak hiç kolay olmayacaktır. New York şehrini koruma görevini artık üstlenen dört süper kahraman, bu çerçevede birçok tehlikeyi alt ederek şehrin güvenliğini sağlamıştır. Hapishaneden kaçan Shredder dünyayı ele geçirme planları yapmaya devam eder. Bunun için önemli bilim adamı Baxter Stockman ile görüşen Shredder dünyayı ele geçirme planlarını iki ahmak fedai Bebop ile Rocksteady ile yaparlarken kendilerini ele verirler.

Düşmanları Şimdi Daha Zorlu

Kaplumbağalarımız, April’ın yardımıyla Shredder ile benzer amaçları güden hatta ondan daha da güçlü olan Krang’le karşılaşmak zorunda kalırlar. Bu sefer işleri hiç de kolay olmayacaktır. Şehrin güvenliğini sağlamak için özel dövüş teknikleri ile yetiştirilen dört Ninja kaplumbağa ustaları ile tüm zorlukların altından kalkabilecekler mi?

 

Bir önceki yazımız olan Spectral (2016) başlıklı makalemizde 2016, Bruce Greenwood ve Emily Mortimer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Çocukluğumun Ninja Kaplumbağaları vay be! Aşırı derece çizgi film hastasıyımdır ve bunu ben izlemedim, çok büyük bir hata yaptığımın farkındayım. Umarım netflix’te vardır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir