1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Hız Tutkusu – Need for Speed (2014)

Hız Tutkusu – Need for Speed (2014)

Hız Tutkusu – Need for Speed (2014)
6
6.4
2014
ABD, Hindistan
2 Saat 12 Dakika
Scott Waugh

Dünyaca ünlü Need For Speed serisinden uyarlanmış olan Hız Tutkusu’nda, aynı oyundaki gibi aksiyon dolu yarışlar sahne almaktadır. Başrollerini Aaron Paul, Dominic Cooper, Michael Keaton ve Imogen Poots’un yer aldığı filmimizde aksiyon, dram, gençlik ve macera içermektedir. 2014 yapımı olan film sinema salonlarından çok iyi hasılat sağlamıştır.

Tobey Marshall babasından kalan tamirhanede arkadaşları ile çalışmaktadır. Babasından kalan borcu ödemek için uğraşan Tobey Marshall, hafta sonlarında yarışlara katılarak para kazanmaktadır. Tobey Marshall’ın eski sevgilisi Anita ise Tobey’in düşmanı olan Dino Brewster ile yarışlara gelmiştir. Dino çok zengin ve iyi bir yarışçıdır. Tobey’e bir iş teklifinde bulunur. Dünya’nın en hızlı ve modifiyeli Mustang’ini yapmasını ister. Tobey ise bu sayede borçlarından kurtulacağını düşünerek teklifi kabul eder. Tobey, Mustang’i yapar ve deneme sürüşüne katılır. Dino ile arasında çıkan anlaşmazlık sonucunda yarış yapmaya kara verirler ve kazanan bütün parayı alacaktır. Fakat bu yarış bir ölümle sonuçlanır ve Tobey Marshall hapse girer. İntikam isteyen Tobey arkadaşları ile yaptığı Mustang ile,  New York’tan yola çıkarak San Francisco’da düzenlenen ve sadece seçilmiş kişilerin katıldığı ülkenin en büyük ve zor yarışlarından biri olan The De Leon’a katılmak ister. Yarışı kazanan çok büyük bir paranın sahibi olacaktır. Bakalım Tobey Marshall’ı neler bekliyor?
Adrenalin ve heyecana doyacağınız bu filmi izlemeyenler pişman olacaktır. İzlemek isteyen herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap