1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Limit Yok – Limitless (2011)

Limit Yok – Limitless (2011)

Limit Yok – Limitless (2011)
3
7.4
2011
ABD
1 Saat 45 Dakika
Neil Burger

Başrollerini Robert De Niro, Bradley Cooper ve Abbie Cornish’in oynadığı 2011 yapımı olan Limit Yok, aksiyon ve bilim kurgu sevenlerin beğeneceği türde bir filmdir. Karmaşık bir yaşamı olan Eddi yazarlık yapmaya çalışmaktadır. Odaklanma sıkıntısı yüzünden bir türlü cümleleri oluşturamayan Eddi, eski sevgilisinin kardeşi ile New York sokaklarında denk gelir. Beraber bir şeyler içip sohbet ederken Eddi’ye bir hap verir ve bu sayede hayatı değişmeye başlar. Eddi kullandığı hap ile beynini çok farklı şekilde kullanmaya başlar. Bu sayede para ve itibar kazanmaya başlayan Eddi artık o haptan vazgeçmek istemez. Bu yüzden hapı elde etmek için her şeyi yapmaktadır. Hapın iyi yönleri dışında da kötü yanları da zamanla etkisini göstermektedir.
Eddi bu süreçten nasıl yararlanacak? Bu ilacı başka kişilerde kullanıyor mu? Bu soruların yanıtlarını öğrenmek isteyenler için şimdiden herkese iyi seyirler…

Bir önceki yazımız olan Uzay Oyunları - Ender's Game (2013) başlıklı makalemizde 2013, Aksiyon ve Asa Butterfield hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Eyüp Emin Yalçın
    2 sene önce

    2011’in en kaliteli filmlerinden birisiydi şüphesiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir