1. Ana Sayfa
  2. Bilim Kurgu
  3. Hayat – Life (2017)

Hayat – Life (2017)

Hayat – Life (2017)
2
6.6
2017
İngiltere, ABD
1 Saat 44 Dakika
Daniel Espinosa

Uluslararası uzay istasyonundaki astronotlar Mars’ta bir hücre bulup bu hücrenin ölü değil ama aktif de olmadığını fark ediyorlar. Hücreyi hayata geçirmek için hücre üzerinde bir takım deneylere başlıyorlar. Uzun süren deneyler sonucunda hücre hayata geçiyor. Hayata geçen bu hücre zamanla çoğalıyor ve bir organizma oluşturuyor. Bu organizma çok zeki ve çok güçlü olup deney ortamından kurtulmayı başarıyor. İstasyondaki astronotları tek tek avlamaya başlıyor.

Bu durum karşısında kalan astronotlar bu organizmanın yok olması için kendilerini feda mı edecekler yoksa organizmayı orada bırakıp kendi hayatlarını mı kurtarmayı tercih edecekler. İzlemeden bilemeyiz. Şimdiden herkese iyi seyirler dilerim. Gerilim dolu bu filmde bazı sahnelerde korkabilirsiniz. Film gerçekten güzel izlenebilitesi yüksek herkese tavsiye ederim. Bakalım 2.filmi yakın bir zamanda gelecek mi? Merakla bekliyoruz.
Film ile ilgili fragman ve fotoğrafları alt kısımda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karanlik Zihinler - The Darkest Minds (2018) başlıklı makalemizde 2018, Amandla Stenberg ve Bradley Whitford hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap