Kült

Mutlaka izlenmesi gereken kült filmler hakkında web sitemizde bilgi bulabilirsiniz. Bu filmler size detaylı olarak size sunulmaktadır. Ayrıca düzenli olarak filmlerin fragmanları paylaşılmaktadır. Her filmin fragmanına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Filmlerin konuları da yer alıyor. Konusu hakkında bilgi sahibi olabilir ve hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Film seçeceğiniz zaman mutlaka filmin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi sahibi olun. Bu da izlenmeyi daha keyifli bir hale getirecektir.

Kült Filmler

İzlenmesi keyifli olan bu filmler eğlenceli bir zamanın geçmesine yardımcı oluyor. Bundan dolayı sizde en güncel filmler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu filmler oyuncu kadrosu ile de oldukça güçlüdür. Senaryosu da oldukça gelişmiştir. Sevdikleriniz ile keyifli bir zaman dilimi geçirmeniz için ideal bir seçim olacaktır.

The Best Offer – En İyi Teklif (2013)
6
22 Kas, 2018 Dram, IMDb +7, Kült, Romantik, Şiddetle Tavsiye, Suç 133

The Best Offer – En İyi Teklif (2013)

Senaryosu ve yönetmenliği Giuseppe Tornatore’ait olan bu film “The Best Offer”  orijinal ismi ile “La migliore offerta” 2013 yılında beyaz perdede izleyicileriyle tanışmıştır. The Best Offer (La migliore offerta) İtalya’nın en tanınmış müzayede şirketinin sahibi olan Virgil Oldman’ın başından geçen olayları konu...