1. Ana Sayfa
  2. Ajan - Casus
  3. Kingsman: Gizli Servis – Kingsman: The Secret Service (2014)

Kingsman: Gizli Servis – Kingsman: The Secret Service (2014)

Kingsman: Gizli Servis – Kingsman: The Secret Service (2014)
5
7.7
2014
İngiltere, ABD
2 Saat 9 Dakika
Matthew Vaughn

Kingsman, başrolerini Colin Firth, Mark Strong, Samuel L. Jackson, Taron Egerton’un yer aldığı aksiyon ve macera severlerinin beğeneceği türde bir yapımdır. Eggsy, gizli bir casusluk servisinde görevli olan babasını kaybeder. Harry Hart adında bir ajan aileye zor zamanlarda kullanabileceği bir madalya verir. Aradan 17 yıl geçer ve Eggsy araba hırsızlığı suçundan polis karakoluna düşer. Telefon hakkını madalyanın arkasındaki numarayı arayarak kullanır ve serbest kalır. Harry, Eggsy’nin babasının ölümünden kendini sorumlu tuttuğunu düşünerek gizli servise katılmasını ister.

Eggsy üvey babasıyla anlaşamadığı için bu teklifi kabul eder. Eggsy, çok zorlu süreçlerden geçerek ajan olma yolunda ilerlemektedir. Aynı zamanda Richmond Valentina adında birisi tüm dünyayı tehdit edecek bir plan hazırlar. Ajanlık eğitimlerine başka kişilerde katılır. Eggsy bu sınavlardan başarı ile geçebilecek mi? Richmond Valentina tüm dünyaya hükmedilebilecek mi? Şimdiden herkese iyi seyirler..

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap