1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon

Kara Dul – Black Widow (2021)

Kara Dul – Black Widow (2021)
1
6.9
2021
ABD
2 Saat 14 Dakika
Cate Shortland

9 Temmuz 2021 yılında yayınlanan film vizyona girdiği andan itibaren sinema salonlarını doldurdu ve doldurma devam ediyor. Filmin konusu macera ve bilim kurgudur. Başrol oyuncumuz kadın bir casus. Karanlık defterin sayfalarını karıştırmakta her sayfada farklı bir detay bulmaktadır. Kadın casusumuz karanlık defterin sayfalarını karıştırırken hem kendi şaşırmakta hem de seyircisini şaşırtmaktadır. Casusumuz komplolar içerisinde aksiyon dolu anlar yaşarken bir anda kendini geçmiş ilişkilerinin içerisinde bulur.

Günümüz ile geçmiş arasında kurduğu köprü o kadar gerçekçi yansıtılmış ki bu sahneler çoğu İzleyiciden tam not almıştır. Sıradan gözüken bir konusu olduğu düşünülse de aksine sıra dışı bir filmdir. Ön yargıyla izlenmeye gidilen Black Widow filmi çıkışta seyircilerin büyük bir şaşkınlıkla uğurlar.

Aksiyon Sahneleri ile Seyircisini Heyecanlandırıyor

Casus filmi denilince aksiyon olmaması düşünülemez. Aksiyon seven seyirciler Black Widow filminde buluşuyor. Aksiyon sahneleri kadın casusun bir tık üstünde performansıyla yürekleri ağza getiriyor. Filmde boca aksiyon yaşanmakta adeta seyirci aksiyona doymaktadır. Bir solukta izlenebilecek olan bu film yürekleri ağza getirmektedir. Casusumuz bu aksiyon dolu serüvende kendine bir arkadaş edinerek filmin seyrini değiştirir.

Filmin bir sonraki kısmını tahmin etmek neredeyse imkânsız hale gelir. Konular arası bağlantı ve ilişkiler şaşkınlık yaratmaya devam ediyor. Zaman yolculuğunda geçmişin yaraları ve günümüzün sorunları arasında hapsolmuş karakterimiz bu çıkmazdan nasıl çıkacağı filmin sonuna kadar izleyici tarafından sürekli merak edilir.

Gizem Çözülecek mi?

Geçmiş ve şimdi arasındaki bağlantılar o kadar derinlemesine ve gizemli bir şekilde anlatılmış ki filmin son 4 dakikasına kadar sonucu kimse tahmin edemez. Finalde gizem çözülecek mi? Yoksa karanlık defterin içinde hapsolacak mı filmin sonuna kadar izlemeden bunu tahmin etmek pekte mümkün olmamaktadır. Sırların içerisinde adeta kayıp olunacak bu film her sahnesinde seyircisini gizeme boğuyor.

Filmin son sahnesine kadar gizem kendini korumakta sonuç ise oldukça şaşırtıcı olmaktadır. Bu kadarda olmaz dedirtecek bu film izleyicilerinden tam not almaya devam ediyor. Gizemli ve aksiyon dolu bir film arayanlar için kesinlikle kaçınılmaz olan filmlerdeki bir tanesidir.

Yorum Yap

Film Önerisi Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşınız.

Yorumlar (1)

  1. 1 sene önce

    Güzel film tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.