1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. Justice League: Adalet Birliği (2017)

Justice League: Adalet Birliği (2017)

Justice League: Adalet Birliği (2017)
1
6.3
2017
ABD, Kanada, İngiltere
2 Saat
Zack Snyder

Son zamanlarda filmleri olan ilgi oldukça artıyor. Geçmişten günümüze kadar birçok filme projeler ile insanlar izleyerek sosyal aktiviteler meydana getiriyor. Film izlemek isteyen kişiler kendi tercihlerine göre film seçiyor ve seçmiş olduğu filmin karakterleri ile adeta bir bütün haline geliyor. Fantastik filmleri en etkileyici ve en çok izlenen filmlerinden birisi olan JusticeLeague: Adalet Birliği filmi, yayımlandığı ilk günden itibaren, birçok izleyici tarafından izlemeyi başarmıştır. Fantastik film severler için ideal olan bu film birçok görsel efekt ve görsel şova imza atıyor. Filmin içeriğini oluşturan ve karakterlere can veren sevilen birçok başarılı oyuncuları filmde rol almıştır. Yayımlandığı günden itibaren oldukça büyük ses getiren, fantastik film severlerin film önerisi olarak önerdiği filmler arasında yer alıyor.

JusticeLeague: Adalet Birliği Filminin Konusu Nedir?

JusticeLeague: Adalet Birliği filmi, konusu itibari ile oldukça dikkat çekici bir filmdir. Filmin konusu fantastik bir yapıya sahiptir. İnsanlara karşı kendini kaybetmiş ve inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne Dünyayı tehdit eden güce karşı koyabilmek için çalışıyor. Fakat Dünya’yı tehdit eden unsurlar sandığından daha büyük ve daha tehlikelidir. Onunla tek başına baş edebilmesi oldukça zordur. Bu yüzden dünyayı büyük bir felaketten kurtarmak için birçok gücü olan kahramanları bir araya toplaması gerekiyor. Dünya’yı tehdit eden bu savaş için süper güçleri olan kahramanları aniden ve hızlı bir şekilde bir araya toplaması gerekiyor. Büyük tehdit unsuru olan bu savaşta yenmek için Batman, Süpermen,  WonderWoman, Flash ve Aguaman abla süper kahramanları bir araya getiriyor. Oldukça ilginç filmi, geçmişten günümüze film önerisi olarak izleyiciler tarafından önerilmektedir.

JusticeLeague: Adalet Birliği Oyuncuları

JusticeLeague: Adalet Birliği filminin yönetmeni ZackSndyer adlı dünya da ünlü yönetmendir. Oyuncuları ise zamanın en iyi oyuncularından olan birçok kadroya meydana getirmiştir. Ben Affleck, Henry Cavill, GalGadot, Ezra Miller, JasonMamoa, Ray fisher, Amy Adams,  Jeremyİrons filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yüksek oyunculuk performansları ve görsel efektleri sayesinde film fantastik film sevenler tavsiye ediliyor.

Bir önceki yazımız olan iBoy (2017) başlıklı makalemizde 2017, Adam Randall ve Bill Milner hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap