1. Ana Sayfa
  2. Arkadaş Ortamı
  3. John Wick 3: Parabellum (2019)

John Wick 3: Parabellum (2019)

John Wick 3: Parabellum (2019)
1
7.4
2019
ABD
2 Saat 1 Dakika
Chad Stahelski

Chad Stahelski tarafından yönetilen filmin başrolünde serinin diğer iki filminde olduğu gibi Keanu Reeves bulunuyor. Ancak diğer filmde olmayan yeni oyuncular da 3. Filmde yerlerini alıyorlar. Halle Berry, Asia Kate Dillon, Jason Manzoukas gibi isimler de son filmde rol alan oyunculardandır. Film diğer iki filmin devamı niteliğinde olup yine aynı şekilde macera dolu sahneleri ile izleyiciyi ekrana kitliyor.

John Wick Tarafında Olaylar Durulmuyor

John Wick filmi ilk olarak başladığında basit bir intikam şekli olarak sinema ekranına gelmişti. John Wick mafyanın en önemli tetikçilerinden biridir. Ancak bir kadına aşık olup evlendikten sonra mesleğini bırakıp kendine sessiz ve huzurlu bir hayat kurmuştur. Ancak bu hayat karısının ölümünden sonra yeniden karışmaya başlamıştır. Ölen karısının kendisine bıraktığı köpek John için her şeydir. Ancak bu köpeği bir mafya üyesinin kardeşi öldürünce John için geçmiş hayata dönmek kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu olayların devamında çekilen 2. Filmde John için büyük bir ödül ortaya konur. Çünkü artık John Wick tüm mafya dünyasından dışlanmıştır. Çünkü tarafsız bir otel olan Continental Hotel’de birini öldürmüştür.

John Wick Başına Konan Ödüle Rağmen Kaçabilecek Midir?

Continental Hotel tüm mafya üyelerinin kalabildiği ancak kimsenin birbirine zarar veremediği tarafsız olan bir oteldir. Bu otelde birini öldüren için men kararı çıkarılmaktadır. John Wick’te bu insanlardan biri olmuştur. İşlediği suç sonrasında otelin müdür Winston ona yalnızca 1 saat tanır ve kaçmasını ister. Çünkü John için 14 milyon dolarlık bir ödül konulmuştur. New York şehrinden sağ çıkabilmek için ise elindeki bütün imkanları en iyi şekilde kullanmak zorundadır. Yüksek macera dozu ile üçüncü filmde John için olaylar çok hızlı gelişiyor.

Bir önceki yazımız olan Pokémon Dedektif Pikachu - Pokémon Detective Pikachu (2019) başlıklı makalemizde 2019, Justice Smith ve Kathryn Newton hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Serisi ile güzel giden bir film olmuş. Sonunu böyle bekmemiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir