1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. John Carter: İki Dünya Arasında (2012)

John Carter: İki Dünya Arasında (2012)

John Carter: İki Dünya Arasında (2012)
2
6.6
2012
ABD
2 Saat 12 Dakika
Andrew Stanton

Başrollerini Lynn Collins, Samantha Morton, Taylor Kitsch ve Williem Dafoe’nin yer aldığı 2012 yapımı olan filmimiz macera, aksiyon ve fantastik türleri sevenlere hitap etmektedir. Çok sayıda önemli işler başarmış olan John Carter, başını sürekli belaya sokmaktadır. John, kızılderililerden kaçarken bir mağaraya saklanır. Buradan bilinmedik bir şekilde kendini Barsoom adında bir gezegende bulur. Zodanga ve Helliumlar birbirleriyle büyük bir savaşın içindedirler.

Prenses Dejah Thoris gezegeni kurtarma için bir şeyler yapmak ister. Bu arada John Carter Tharklar’a yakalanmış ve esir düşmüştür. John bu gezegende farklı bir güce sahip olmuş ve bu gücü öğrenen Tharklar’ın lideri Tas Tarkas bundan faydalanmak ister. John ise kendi gezegenine gidebilmek için ellerinden kaçar. John Carter bir şekilde savaşa karışır ve bir karar vermesi gerekir. Barsoom gezegenini bu savaştan kurtarmaya mı çalışacak yoksa kendi gezegenine gitmenin yollarını mı arayacak? Heyecan dolu filmimiz de sürprizler sizi bekliyor. Şimdiden iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Sonsuzluk Projesi - Project Almanac (2015) başlıklı makalemizde 2015, Amy Landecker ve Dean Israelite hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap