1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Zamana Karşı – In Time (2011)

Zamana Karşı – In Time (2011)

Zamana Karşı – In Time (2011)
8
6.7
2011
ABD
1 Saat 49 Dakika
Andrew Niccol

Merhaba film severler sizlere zamanın para olduğunu anlatan güzel bir film önereceğim. Yakın gelecekte geçen bu filmde zaman sizin hem paranız hemde yaşam sürenizdir. Doğduktan sonra kolunuzda yaşam saati ile doğuyorsunuz. İlk başlarda bu geri sayım başlamıyor ta ki 25 yaşına gelene kadar  25 yaşından sonra zamanınız tükenmek üzere işliyor eğer yaşam saatinizde zamanınız kalmazsa ölüyorsunuz. Zaman burada para, güç, uzun yaşam ve daha fazlası anlamına geliyor.

Asıl konuya gelecek olursak Will Salas fakir günü gününe yaşayıp para kazanıp hayatta kalmaya çalışan bir adamdır. Bir gün işlemediği bir cinayet Will Salas’ın üzerine kalır. Artık bir suçlu durumdadır. Will Salas bu sisteme baş kaldırır ve bu sistemi dağıtmak için elinden geleni yapmak için yola koyulacaktır. Peki  günü gününe bir zamanı olan bir adam bunu nasıl yapabilir ki?  İşte tüm detaylar filmde saklı şimdiden iyi seyirler. İzleyip pişman olmayacağınız filmler arşivinize alabilirsiniz :D
Fragman şu alt taraflarda bir yerlerde izlemeden karar vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Fokus - Focus (2015) başlıklı makalemizde 2015, Adrian Martinez ve Dolandırıcı Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap