1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. iBoy (2017)

iBoy (2017)

iBoy (2017)
6
2017
İngiltere
1 Saat 30 Dakika
Adam Randall

Filmin başrol oyuncuları arasında, Bill Milner, Maise Williams bulunmaktadır. Yönetmenliğini ise, Adam Randall yapmıştır. Konusu ve oyuncu kadrosu ile öne çıkan başarılı yapımlar arasındadır.  Genç oyuncu kadrosu ile dikkat çeken film, heyecan dolu sahneleri ile de keyifli vakit geçirmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

iBoy Filmi’nin Konusu

iBoy Filmi, sıradışı bir senaryoya sahiptir. Filmin ana karakteri Tom isimli bir gençtir. Okuduğu okulda Lucy isimli bir kıza yardım ederken, başına kötü bir kaza gelecektir. Lucy, hiç ummadığı bir anda saldırıya uğrar. Bu saldırı, Lucy’nin okulunda meydana gelmiştir. Lucy’ye yardım eden de Tom isimli film kahramanıdır. Tom bu saldırıda kötü bir şekilde yaralanır. Kafasındaki yara yüzünden bir müddet komada kalmak zorundadır. Komadan çıktığında ise tüm hayatını değiştirecek kötü bir olayla karşı karşıyadır.

Tüm Hayatı Değiştirecek Gerçekler

Film kahramanı Tom, komadan çıktığında kafasında olan gerçekle yüzleşmek zorunda kalmıştır. O da beynine saplanmış olan cep telefonu parçalarıdır. Bu parçalarla yaşamak, Tom için son derece zor olacaktır. Tek güzel tarafı, elektronik cihazları kontrol edebilecek güce sahip olmasıdır. Bu sebeple de onu bu duruma getiren kötü kişilerden intikam alması, son derece kolay olacaktır. Artık her türlü elektronik alet rahatlıkla, Tom tarafından kontrol edilebilecektir. Değişik kurgusu ile tavsiye edilecek film önerisi arasındadır.

Heyecan Dolu Sahneler

iBoy, izleyenleri ekrana bağlayacak heyecanlı yapımlar arasındadır. Bilim kurgu tarzında da sayılabilecek filmde, duygusal sahneler de bulunmaktadır. İntikam duyguları ile işlenen gerilim sahneleri haklı bir dava uğruna verilen savaşı da gözler önüne sermektedir. Tom, masum bir kızı kurtarmak isterken aldığı ölümcül bir yara ile tüm hayatını idame ettirecektir. Buna sebep olanların cezasız kalmasını beklemeyi de düşünmeyecektir. Bu uğurda elinden geleni yapacaktır. Beyninde bulunan parçalar, artık bazı elektronik dalgaları da kontrol edebilecektir. Aksiyon tarzı filmlerden hoşlanalar için tavsiye edilecek filmler arasındadır. Gerilim tarzında yapılmış bu film, heyecan dolu sahneleriyle izlenecek film önerisi arasındadır. İngiltere yapımı olan iBoy, uzun metrajlı ve sürükleyici hikayesi olan bir film olarak dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu (2019) başlıklı makalemizde 2019, Cep Herkülü ve Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap