1. Ana Sayfa
  2. Aşk
  3. Her Şey- Everything Everything (2017) 

Her Şey- Everything Everything (2017) 

Her Şey- Everything Everything (2017) 
1
6.4
2017
ABD
1 Saat 36 Dakika
Stella Meghie

Her şey filmi 2017 senesin de ekranlara gelmiş olan, bir romantik ve dram filmidir. Aşk türünde film önerileri arayanlar için, güzel bir tercih olacaktır.

Her Şey Filmi Konusu

Genç bir çocuğun tuhaf bir hastalığı vardır. Henüz 17 yaşında olan MadelineWhittier’ in devamlı kapalı yerler de  ya da az açık olan, alanlar da bulunması gerekir. Bütün hayatı kısıtlıdır. Annesi, kitaplığı ve bakıcısı Carls’ dan başka kimse ile diyaloğu olmaz. İlerleyen zamanlar da yan taraftaki eve, yeni komşuları taşınır.

Orada Olly ile arkadaş olur. Bu yeni komşularıdır. Birbirlerine mesaj yollayarak, tanışmaya çalışırlar. Araların da bir sevgi doğar. Bu aşk ile birlikte, hayatın da yeni bir umut ışığı doğan Olly’ nın hayatı değişmeye başlar. Filmin yönetmeni Stella Maghie’ dir. Filmin başrol oyuncuları; NickRobinson, AmandhaStanberg gibi oyunculardır. Film önerileri sıralamasın da tavsiye edilen filmler arasın da yer alır.

Nick Robinson; Çeşitli ödüller almış olan bir oyuncudur. Çocukluk dönemin de oyunculuk yapmaya başlamıştır. Genel de çocuk ve ergenlik çağında ki genci oynamıştır. Amanda Stanberg; Amerikalı oyuncu ve müzisyendir. Ünlü dergiler de en başarılı gençler listesine girmiştir. Her şey filmiyle popülerlik kazanmıştır.

Filme Genel Bakış

Her şey filmi romantik bir aşkı anlatsa da içine kapanık ve hasta bir gencin, nasıl hayata yeniden umutla baktığına da dikkat çekmiştir. Mutlu olmanın insan hayatına etkisi anlatılmıştır.Artık evde ki kapalı hayatından bunalmış olan genç adam Maddy, bir gün evden, aşık olduğu Olly ile kaçma planı yapar. Bu şekil de olaylar da farklı bir yere gitmeye başlar.

Normal de her türlü pislik ve zararlı çevrelerden uzak durması ve 24 saat, evde gözetim altın da bulunması gereken Maddy, o güne kadar bilmediği hayatı, artık yaşamaya başlar. Film de sevginin iyileştirici olduğu vurgulanmıştır.  Yeni bir düzen ve hayat için farklı yolculuklar, Olly ve Maddy’ yı bekler. Eğer hem romantik hem de dramatik  film önerileri araştırıyorsanız, bu film tam size göre bir film denilebilir. Samimi aşk duygularının ve sıcaklığın seyirciyi etkilediği, güzel bir filmdir.

Bir önceki yazımız olan Savaşın Çicekleri - The Flowers of War (2011) başlıklı makalemizde 2011, Christian Bale ve Jin ling shi san chai hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap