1. Ana Sayfa
  2. Gerilim
  3. Ölüm Günün Kutlu Olsun – Happy Death Day (2017)

Ölüm Günün Kutlu Olsun – Happy Death Day (2017)

Ölüm Günün Kutlu Olsun – Happy Death Day (2017)
6
6.6
2017
ABD
1 Saat 36 Dakika

Merhaba sinema severler bu yazımda Ölüm günün kutlu olsun adlı filmi anlatacağım. Filmin başrolünde Jessica ROTHE, Tree karakterine can veriyor. Tree yıllar önce annesini kaybetmiştir. Babası annesinin ölümünü hatırlattığı için ondan uzak durmaktadır. Bir nevi bunalımda olan Tree kendi karakterini yansıtmayan bir genç kıza dönüşmüştür. Bir gece yine dağıtmış ve Carter adlı gencin yurt odasında uyanmıştır. Asıl macera bundan sonra başlıyor ;) Monoton bir günün gecesinde bebek maskesi takmış biri tarafından cinayete kurban gider.

Ertesi gün yine aynı yurt odasında uyanır ve olayları anlamaya çalışırken yine aynı kişi onu öldürür ve yurt odasında uyanır. Kendisini kimin öldürdüğünü anlamak için işe koyulur bu da pek kolay olmayacaktır.
Kim bilir belki her yeni gün hataları telafi etmek için yeni bir başlangıçtır. Bakalım Tree katilini bulabilecek ve bu dejavudan kurtulabilcek mi? Gerilimi ve heyecanı bol bu sürükleyici filmi tavsiye ederim, bence sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film
Herkese iyi seyirler Film önerileri takipçileri.

Bir önceki yazımız olan Robocop (2014) başlıklı makalemizde 2014, Gary Oldman ve Joel Kinnaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap