1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013)

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013)

Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları (2013)
3
6.1
2013
ABD, Almanya
1 Saat 28 Dakika
Tommy Wirkola

Başrollerinde Jeremy Renner(Hansel), Gemma Arterton(Gretel) ve Famke Janssen(Kara Cadı) gibi oyuncuların yer aldığı aksiyon, fantastik ve korku türündeki bu yapım 2013 yılında vizyona girmiştir. Hansel ve Gretel babaları tarafından ormanın derinliklerine götürülüp yalnız başlarına bırakılır. Hansel ve Gretel evlerinin yolunu ararken bir anda kendilerini şeker ve çikolatan yapılmış bir evin önünde bulurlar. Aç olan kardeşler tehlikenin farkına varmadan kendilerini evin içinde bulurlar. Orada bir cadı tarafından yakalanıp tutsak edilirler. Bir şekilde cadının elinden kurtulmayı başaran kardeşler cadıyı yakarak öldürürler. Zamanla bu olay yayılarak herkes tarafından Cadı Avcısı unvanını alırlar.

Hansel ve Gretel hayatlarının geri kalanlarının da cadı avlayarak para kazanmaya başlarlar. Kasabanın biri Hansel ve Gretel’i cadı avcısı olarak kiralar, ama burada olaylar çok gariptir. Köyde belli aralıklarla çocuklar kaybolur. Cadı avcısı kardeşler kendilerini karmakarışık olayların içinde bulurlar. Bu olayları çözümlerken geçmişteki hayatlarıyla ilgili gerçekleri de öğrenirler. Hansel ve Gretel bu gizemli olayı çözebilecek mi? Geçmişleriyle öğrendikleri gerçekler hayatlarında nasıl bir değişikliğe sebep olacak? Heyecan dolu bir film için şimdiden herkese iyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan Boyka: Yenilmez 4 - Boyka: Undisputed IV (2016) başlıklı makalemizde 2016, Alon Aboutboul ve Boks Filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap