1. Ana Sayfa
  2. Dram
  3. Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)

Görünmez Adam – The Invisible Man (2020)
1
7.1
2020
Kanada, Avustralya, ABD
2 Saat 4 Dakika
Leigh Whannell

Görünmez Adam filmi kurgunun yanı sıra toplumsal birtakım olaylara da değinen bir filmdir. Filmin baş karakteri, zengin ve aynı zamanda zeki bir bilim insanıyla hayatını sürdüren kadının hem fiziksel hem de psikolojik olarak gördüğü şiddetleri ele alıyor.

Erkek arkadaşının bu baskıcı tavrına daha fazla dayanamayan Cecilia, günün birinde ondan kaçmanın bir yolunu bulur. Kaçacağı zaman erkek arkadaşının onu yakalamasından endişe duyduğu için yakınlarından yardım ister. Fakat Cecilia hiç tahmin etmediği bir haberle karşılaşır. Ona söylenen bu haber hayatını değiştirecektir.

Korku ve Gerilim Dolu Bu Filme Bayılacaksınız

Cecilia haberi aldıktan sonra evde yaşadığı şeyleri çevresindekilere anlattığı zaman kimse ona inanmaz. Hatta giderek onun delirmiş olduğunu, böyle bir şey yaşamanın mümkün olmadığını söylerler. Fakat Cecilia anlattığı şeyleri yaşadığına çok emindir. Filmi izlerken gerileceğiniz ve yer yer korkacağınız bir film izlemek istiyorsanız film önerileri arasından The Invisible Man aradığınız kriterlere uygun bir filmdir.

Kurban durumunda olan Cecilia’nın yaşadıklarından kurtulup kurtulmayacağını öğrenmek için yapmanız gereken şey filmi izlemektir. Film önerileri arasında olan bu film boyunca nefesini tutacağınız, zaman zaman gerileceğiniz ve sizi korkutacak olan The Invisible Man filmini izlerken aynı zamanda şiddet mağduru olan bir kadının kaçış anına da tanık olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Kanlı Hesaplaşma - Shinjuku Incident (2009) başlıklı makalemizde 2009, Daniel Wu ve Jackie Chan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 7 ay önce

    En güzel filmler burda

  2. Muhteşem ötesi sürükleyici bir film

  3. Daha önce kitabını okumuştum şimdi de filmi izleyeceğim… teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir