1. Ana Sayfa
  2. Gizem
  3. Gizemli Şehir – Dark City (1998)

Gizemli Şehir – Dark City (1998)

Gizemli Şehir – Dark City (1998)
1
7.6
1998
Avustralya
1 Saat 40 Dakika
Alex Proyas

Sizi hayran bırakacak türde bir suç filmi izlemek geliyorsa Gizemli şehir filmine şans tanımanız gerekiyor. İzlerken yerinizde duramayacak ve heyecanla filmin sonunu bekleyeceksiniz.

Gizemli Şehir Filmin Konusu

Başrol karakterimiz John Murdoch, bir sabah hiç bilmediği bir otel odasında gözlerini açar. Otelde uyandığı zaman otele nasıl geldiği hakkında en ufak bir detay bile hatırlamayan John, acımasız bir katil olarak arandığını öğrenir. Fakat John Murdoch, tıpkı otel odasına nasıl gittiğini hatırlamadığı gibi cinayetleri işleyip işlemediğini de hatırlamaz.

İzlerken Sizi Merak Ettirecek Bir Film

John Murdoch’un gerçek kişiliğini öğrenmeye çalışması ve bu esnada bir dedektif tarafından aranmaya devam etmesiyle birlikte olayların nasıl bağlanacağını merak edemeden duramayacaksınız.

Bu filmin Bilim kurgu tarafı nerede diye soruyorsanız cevap çok basit. Eğer film önerileri arasında yer alan bu filmi Bilim kurgu olduğu için izlemek istiyorsanız dikkatli olun, filmde sizi yeraltı canavarları karşılayacak. Merakınız biraz olsun arttıysa film izlerken gözünüzü bile kırpmayacaksınız. Filmi izlerken şimdiden iyi seyirler, merak dolu bir maceraya hazır olun.

Bir önceki yazımız olan 28 Hafta Sonra - 28 Weeks Later (2007) başlıklı makalemizde 2007, 28 Hafta Sonra ve 28 Hafta Sonra Konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Kesinlikle izlenmeye değer

  2. 7 ay önce

    bence çok iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir