1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Fabricated City (2017)

Fabricated City (2017)

Fabricated City (2017)
2
6.9
2017
Güney Kore
2 Saat 6 Dakika
Kwang Hyun Park

Pek çok gerilim ve aksiyon türü filmlerine göre karmaşık bir hikâyeye sahip olmayan Fabricated City filminde muhteşem bir oyuncu olan Kwon bir cinayete farkında olmadan yani yanlış bir biçimde karışıyor. Kwon açısından zorlu bir dönemin başlangıcı da doğal olarak başlıyor. Bu durumda Kwon ve arkadaşları cinayetin aydınlatılması ve gerçek suçlunun bulunarak adalete teslim edilmesi için zorlu bir döneme giriş yapmak zorunda kalıyor. Kendisinin masum olduğunu kanıtlayabilmesi için gerekli tüm delilleri elde etmesi gerekiyor.

En İyi Güney Kore Film

9 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan film muhteşem konusu ve içeriği sayesinde Güney Kore’nin en iyi aksiyon filmleri listesinde yerini aldı. Filmin başrol oyuncusunun ise başarılı projelerde yer almış olması Fabricated City aksiyon film serisinin kusursuz bir biçimde geçmesini sağladı. 126 dakikalık bir fragmana sahip olan filmde Güney Kore dili kullanılmıştır. Fakat izleyiciler tercihi doğrultusunda Türkçe dil seçeneği üzerinden de filmi izleyebilir. Güney Kore ülkesine özgü bir gerilim filmi olan Fabricated City filmi Kwang Hyung Parkı tarafından yönetilmiştir. Genç ve oldukça geniş bir oyuncu kadrosu ile izleyicilere sunulan filmde son teknolojik öğelerin yer aldığı da dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncular

Filmin başrol oyunculuğunu Kwon YU karakteri üzerinden Chang Wook Ji tarafından gerçekleştirilmiştir. Yeo-yün karakteri ile Eun Kyung Shim tarafından, Yıkım karakteri ise Jae-Hong Ahn tarafından gerçekleştirilmiştir.

Türkiye gişelerinde de yer aldığından itibaren yüksek ilgi toplayan Fabricated City filmi bu sayede ülkemizden de beğeni toplamayı başardı. Dünya genelinde izlenme rekoruna imza atan film 26 Şubat 2017 açılış döneminden itibaren Amerika Birleşik Devletleri gişelerinde sadece hafta sonunda yaklaşık olarak 24 bin 808 dolarlık bilet satışına imza attı. Gerilim ve aksiyon film türünden hoşlanmanız durumunda Fabricated City filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Braven (2018) başlıklı makalemizde 2018, Braven Filmi ve Braven Movie hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap