1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Kaçış Planı 2 : Hades – Escape Plan 2: Hades (2018)

Kaçış Planı 2 : Hades – Escape Plan 2: Hades (2018)

Kaçış Planı 2 : Hades – Escape Plan 2: Hades (2018)
2
3.9
2018
Çin, ABD
1 Saat 36 Dakika
Steven C. Miller

Merhaba sinema severler, Sylvester STALLONE’ un başrolünü üstlendiği devam filmi Kaçış Planı 2: Hades 29 haziranda sinemalarda yerini aldı. Ray BRESLIN’in sahip olduğu güvenlik şirketi, Breslin Security’nin temel amacı cezaevlerindeki güvenlik açıklarını bulmaktır. Ray’in ekibinden olan Shu’nun kuzeni bir yazılım şirketinin patronudur.

Shu’nun kuzenin rakipleri ondan bildiği çok önemli kodları almak için Shu ve kuzenini kaçırır. Onların yerini bulmaya çalışırken Ray’in adamlarından birisi daha kaçırılır ve maksimum güvenlikli bir hapishaneye konulur.Ray adamlarını kurtarmak için planlar yapar, dostlarından yardım alır. Eski dostu olan Dave BAUTISTA, Derosa karakteriyle plana dahil olur ve macera başlar.Maksimum güvenlikli hapishanede gardiyanlar ön planda değildir ve robotlar ve bilgisayar yönetimi sağlamaktadır.

Bakalım Ray bu üst düzey güvenlikli hapishaneden kaçmayı başarabilecek mi? Son sahnede üçüncü filmede göz kırpmış filmin devamını merakla bekliyorum. Aksiyonu ve gerilimi bol bu filmi izlemenizi tavsiye ederim.
Film yeni gösterime girdiği için IMDb puanları değişiklik gösterebilir puanlara takılmayın.
Herkese iyi seyirler dilerim.

Bir önceki yazımız olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş - Spider-Man: Homecoming (2017) başlıklı makalemizde 2017, Film Önerileri ve Film Tavsiyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap