Entourage (2015)
4
8.5
2004-2011
28 Dakika

Amerikan komedi dizileri kategorisindeki Entourage, kategorisinde oldukça popüler bir dizi haline gelmiştir. 2004 Yılında ilk gösterime giren Entourage dizisi Drama ve Komedi türünü ele almış daha çok komedi ağırlıklı bir HBO yapım şirketinin dizisidir. New York Queens’te yaşayan 4 arkadaş Hollywood’a gelerek şanslarını denemek ister. Hollywood’un melekler şehri olarak bilinen Los Angeles’ta kendilerini bulan 4 arkadaştan sadece birine talih güler. Bu talihin sahibi Vince’tir. Ama bu dört arkadaşı kimse birbirinden ayıramaz ve tüm yaşamları boyunca kariyerlerindeki tüm merdivenleri beraber çıkacaklar ve başarıyı beraber yakalayacaklardır.
Şöhreti yakalayan Vince, Vince’in kardeşi Johny Drama,Eric ve Turtle Hollywood’un şöhret dolu zengin yaşantısında bir çok zorluklarla karşılaşacak ve bunların üstesinden geleceklerdir.

Son 10 yılın en iyi komedi dizileri arasında yer alan Entourage dizisi 8 sezon ve 98 bölümden oluşmak üzere ortalama bölümleri 30 dakikadır. Yönetmeliğini ve senaryosunu Doug Ellin’in üstlendiği dizi tekrardan HBO yapım şirketi ile aynı kadro ve senaryosunun devamı olarak 3 Temmuz 2015 yılında Entourage filmini yayınlaşmış ve sinemada dizi fanlarıyla buluşturmuştur.

Başrollerinde Kevin Connolly, Adrien Grenier, Kevin Dillon ve Jerry Ferrera ve süpriz isimlerin bulunduğu Hollywood’un söhretli yaşantısını anlatan dizi ve film oldukça izleyicilerinden güzel geri dönüşler almış kategorisinin en iyi dizleri arasında yerini korumaktadır.

Entourage filmi izlemeden önce Entourage Dizisini izlemenizi tavsiye eder bu Hollywood macerasının tadını çıkarmanızı dileriz. İyi seyirler.

Yorum Yap

Yorum Yap