1. Ana Sayfa
  2. Dram
  3. Druk (2020)

Druk (2020)

Druk (2020)
1
7.8
2020
Danimarka, İsveç, Hollanda
1 Saat 57 Dakika

Son zamanlarda bütün filmleri izlediğinizi düşünüyorsanız. Taptaze çıkan bu filmi de izleyerek yeni bir dünyaya tanık olmaya hazır mısınız?  Film önerileri arasından olan Druk filmini izlemelisiniz. .

Filmin Konusu

Martin adında bir lise öğretmeniz, özel hayatında birtakım sorunlar yaşar. Öğretmen bu sorunları ister istemez öğrencilerine yansıttığı için veliler çocukların bundan etkilenmemesi için Martin’in sözleşmesini iptal etmesini isterler. Martin bu sorunlar karşısında arkadaşlarıyla bir deney yapmaya karar verir. Bu deneyde yapmaları gereken şey her gün bir miktar alkol almaktır.

Bu Komedi Filminde Hiçbir Şey Beklenildiği Gibi Olmuyor

Eğer film önerileri arasından Druk filminin klişe bir komedi filmi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu filmde hiçbir şey düşünüldüğü gibi ilerlemiyor. İlk başlarda deneylerinin başarılı olduğunu düşünen üç öğretmen için gün geçtikçe durumlar karmaşık hale geliyor. Bu karmaşık dünyaları izlerken gülmeden edemeyeceksiniz.

Hayatınızın sıkıcı olduğunu ve günlerinizin komedi filmleriyle renklenmesi gerektiğini düşünüyorsanız araştırdığınız film önerileri arasından Druk’a da şans tanımalısınız. Gülerken yer yer hüzünleneceğiniz bu film size her duyguyu aynı anda yaşatacak nitelikte bir yapıttır. Daha fazla film araştırarak zaman kaybetmeyin ve hayatı karmakarışık hale bürünen bu üç öğretmenin filmini izleyiniz.

Bir önceki yazımız olan Die Beste Aller Welten (2017) başlıklı makalemizde 2017, Adrian Goiginger ve Die Beste Aller Welten hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Kesinlikle izlenmeye değer. Muhteşem akıcı bir film.

  2. harika bi site harika bir film teşekkürler

  3. 8 ay önce

    bu filme bayıldım iyi ki önermişsiniz !

  4. çok beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir