1. Ana Sayfa
 2. Dram
 3. Drishyam (2015)

Drishyam (2015)

Drishyam (2015)
5

Merhaba sinema severler. Son zamanlarda Hint filmlerine fena sardım. Size beğendiğim bir filmden bahsedeceğim bu yazımda.
Kablolu tv şirketi olan Vijay, tam bir filmkoliktir. Bazen ailesini bile ihmal ettiği olmuştur. Ailesi ile güzel bir hayat sürerken. Bir gün kızı yaz kampına gider orada Sam adında bir çocuk ile karşılaşır. Sam Anju’nun duş alırken videosunu çekmiş ve onu tehdit etmektedir. Bir akşam Anju’nın evine gelen Sam Anju’yu tehdit ederken Anju kafasıma vurur ve Sam ölür. Vijay bunu öğrendikten sonra izlediği filmlerden kendisi bir senaryo uydurur ve ailesini korumak için bu senaryoyu mükemmel bir şekilde uygulamaya koyarlar fakat bazı açıklar vardır bunları kapatmak için elinden gelen çabayı sarf ederler. Sam’in annesi polis müdürüdür aynı zamanda bir annedir ve oğlunu bulmak için her şeyi yapar. Vijay ve ailesinin üzerine gider bütün olanları öğrenmek için, yasa dışı işlere de başvurur bakalım Sam’in annesi Meera Vijay ve ailesinin suçunu ispatlayabilecek mi? Herkese iyi seyirler.
Yazar Görüşü: İzlediğim üst düzey Hint filmleri arasında yerini aldı bu film. Uzun zamandır böyle güzel bir suç filmi izlememiştim. Film izlemek için 2 saat 43 dakikanız da varsa izleyin derim.

8.3
20015
2 Saat 43 Dakika
Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Hint sahneleri çok abartılı değil mi?

  • RED KİD
   8 ay önce

   Abartılı derken, sanırım aksiyon sahnelerinden bahsediyorsun.Bu filmde abartılı aksiyon sahneleri yok ama çoğunda var.Filmin senaryosu güzel ve akıcı olursa pek yadırgamıyorum şahsen